Knipperlichten
Signalen uit de jaarrekening, de KBO en het Staatsblad, elk met drempel en bron. Geen score, geen oordeel.
-
Krappe liquiditeit NBB
Cash en vorderingen dekken 19 % van de kortlopende schulden in 2025; drempel 65 %.
Financiën
Boekjaar 2025
F-Trading uit Gent, ondernemingsnummer BE1000853522, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 10.796 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde F-Trading een brutomarge van € 51.580 en een eigen vermogen van € 19.210. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 2.415 naar € 10.796. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. De schulden zijn onder controle. De jongste jaarrekening werd op 18 augustus 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 19.210
▲ 128% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 10.796
▲ € 8.381 t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 15.130
▼ 12% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 13.210.
Mensen en middelen in 2025
0,6
▲ 0,5 t.o.v. 2024
Gemiddeld over het boekjaar, volgens de sociale balans.
€ 24.479
▲ € 22.254 t.o.v. 2024
Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.
€ 5.147
▼ 25% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
Geen
Geen leningen bij de bank op de laatste dag van het boekjaar.
€ 813
▼ 99% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 9.650
▲ 123% t.o.v. 2024
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 21.073 | € 51.580 | ▲ 145% |
| Winst na belastingen | € 2.415 | € 10.796 | ▲ € 8.381 |
| Eigen vermogen | € 8.415 | € 19.210 | ▲ 128% |
| Totale schulden | € 147.885 | € 82.567 | ▼ 44% |
| Cash | € 17.207 | € 15.130 | ▼ 12% |
| Opgepotte winst | € 2.415 | € 13.210 | ▲ € 10.796 |
| Balanstotaal | € 156.299 | € 101.777 | ▼ 35% |
| Werknemers (VTE) | 0,1 | 0,6 | ▲ 0,5 |
Kerncijfers van F-Trading, boekjaren 2024 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met F-Trading?
Wat er de jongste jaren bij F-Trading gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 10.796 (▲ € 8.381 t.o.v. 2024). te laat neergelegd Bron: NBB ↗
- Oprichting, gepubliceerd in het Staatsblad. Bron: Staatsblad ↗
- Nieuwe vestiging in Gent. KBO
- FABIAN CHEN werd bestuurder. NBB
- NAOMI CATHARINA J DE BOER werd bestuurder. NBB
Samengevat
Van € 2.415 winst in 2024 naar € 10.796 winst in 2025.
Betaalde al € 3.465 vennootschapsbelasting sinds 2024.
Beste jaar ooit: 2025, met € 10.796 winst.
Bestuur
Achter F-Trading zitten FABIAN CHEN en NAOMI CATHARINA J DE BOER.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
FABIAN CHEN
Bestuurder
sinds 2023
NAOMI CATHARINA J DE BOER
Bestuurder
sinds 2023
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Antwerpsesteenweg 396
9040 Gent
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Aandeelhouders volgens de Staatsblad-akten
Wie inbracht bij de oprichting en bij kapitaalverhogingen, met de akte als bron. Latere overdrachten van aandelen staan niet in het Staatsblad.
Oprichting
Bron: Akte ↗- CHEN Fabian(oprichter) 98%
- CHEN Fen(oprichter) 1%
- SIMONIAN Hovhannes(oprichter) 1%
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 1000.853.522
- Btw-nummer
- BE 1000.853.522
- Maatschappelijke zetel
- Antwerpsesteenweg 396, 9040 Gent
- Namen & benamingen
- F-Trading
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 6 oktober 2023
- Peppol
- Actief · Actief sinds 10 feb 2026
- Activiteiten · NACE
Activiteiten van eetgelegenheden met beperkte bediening, muv mobiele eetgelegenheden
Eetgelegenheden met beperkte bediening