Financiën
Boekjaar 2025
SEMDENTAL uit Hensies, ondernemingsnummer BE1000099989, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 265.337 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde SEMDENTAL een brutomarge van € 375.883 en een eigen vermogen van € 417.029. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 131.591 naar € 265.337. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 24 augustus 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 417.029
▲ 175% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 265.337
▲ 102% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 139.849
▼ 28% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 412.029.
Mensen en middelen in 2025
€ 20.853
Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.
Schulden eind 2025
Geen
Geen leningen bij de bank op de laatste dag van het boekjaar.
€ 3.630
▲ 114% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 140.001
▲ 156% t.o.v. 2024
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 22.312 | € 186.779 | € 375.883 | ▲ 101% |
| Winst na belastingen | € 15.100 | € 131.591 | € 265.337 | ▲ 102% |
| Eigen vermogen | € 20.100 | € 151.691 | € 417.029 | ▲ 175% |
| Totale schulden | € 7.323 | € 56.318 | € 143.630 | ▲ 155% |
| Cash | € 16.220 | € 194.465 | € 139.849 | ▼ 28% |
| Terreinen & gebouwen | - | - | € 110.929 | |
| Opgepotte winst | € 15.100 | € 146.691 | € 412.029 | ▲ 181% |
| Balanstotaal | € 27.423 | € 208.010 | € 560.659 | ▲ 170% |
Kerncijfers van SEMDENTAL, boekjaren 2023 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met SEMDENTAL?
Wat er de jongste jaren bij SEMDENTAL gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 265.337 (▲ 102% t.o.v. 2024). te laat neergelegd Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Boussu. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 15.100 winst in 2023 naar € 265.337 winst in 2025.
Betaalde al € 142.978 vennootschapsbelasting sinds 2023.
Beste jaar ooit: 2025, met € 265.337 winst.
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Place de Thulin(TH) 10
7350 Hensies
Rue du Calvaire(B) 24
7300 Boussu
Actief sinds 2 oktober 2023
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Website
Technologie
Certificeringen & Partners
Hosting & E-mail
E-mail provider
Self-hosted
Hosting
OVH, FR
Website info
Kenmerken
Beveiliging
Netwerk
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 1000.099.989
- Btw-nummer
- BE 1000.099.989
- Maatschappelijke zetel
- Place de Thulin(TH) 10, 7350 Hensies
- Namen & benamingen
- SEMDENTAL
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 21 september 2023
- Peppol
- Actief · Actief sinds 1 jan 2026
- Contact
- semdental.be [email protected] 0496534787
- Activiteiten · NACE
Activiteiten van tandartspraktijken
Verhuur en lease van medisch en paramedisch materieel
Detailhandel in medische en orthopedische artikelen, muv corrigerende brillen, lenzen en zonnebrillen
Detailhandel in medische en orthopedische artikelen in gespecialiseerde winkels