Financiën
Boekjaar 2025
Dentico uit Gent, ondernemingsnummer BE1000022290, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 95.787 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde Dentico een brutomarge van € 133.683 en een eigen vermogen van € 200.874. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 74.228 naar € 95.787. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 10 februari 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 200.874
▲ 91% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 95.787
▲ 29% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 173.404
▲ € 135.941 t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 199.874.
Mensen en middelen in 2025
≈ 1
Geen personeel op de loonlijst. Eén bestuurder, dus wellicht werkt die zelf in de zaak.
€ 27.361
▼ 27% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 14.780
▲ 26% t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 6.940 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 2 jaar weg.
€ 1.152
▼ 48% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
| 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 40.837 | € 104.407 | € 133.683 | ▲ 28% |
| Winst na belastingen | € 29.860 | € 74.228 | € 95.787 | ▲ 29% |
| Eigen vermogen | € 30.860 | € 105.087 | € 200.874 | ▲ 91% |
| Totale schulden | € 60.854 | € 44.140 | € 22.503 | ▼ 49% |
| Cash | € 26.626 | € 37.463 | € 173.404 | ▲ € 135.941 |
| Opgepotte winst | € 29.860 | € 104.087 | € 199.874 | ▲ 92% |
| Bankschulden | € 0 | € 11.769 | € 14.780 | ▲ 26% |
| Balanstotaal | € 91.714 | € 149.227 | € 223.378 | ▲ 50% |
Kerncijfers van Dentico, boekjaren 2023 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met Dentico?
Wat er de jongste jaren bij Dentico gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 95.787 (▲ 29% t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Oprichting, gepubliceerd in het Staatsblad. Bron: Staatsblad ↗
- Nieuwe vestiging in Gent. KBO
- Louise Coppen werd bestuurder. NBB
Samengevat
Van € 29.860 winst in 2023 naar € 95.787 winst in 2025.
Betaalde al € 53.624 vennootschapsbelasting sinds 2023.
Beste jaar ooit: 2025, met € 95.787 winst.
Bestuur
Achter Dentico zit Louise Coppen.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Louise Coppen
Bestuurder
sinds 2023
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Vlaanderenstraat 120 bus 301
9000 Gent
Wie zit hier nog?
Eén gebouw vol ondernemers of één drukbezette brievenbus? Nog 2 bedrijven zijn op dit adres geregistreerd.
Alle bedrijven op dit adres →Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Aandeelhouders volgens de Staatsblad-akten
Wie inbracht bij de oprichting en bij kapitaalverhogingen, met de akte als bron. Latere overdrachten van aandelen staan niet in het Staatsblad.
Oprichting
Bron: Akte ↗- Louise Marie Chantal Antoine COPPEN(oprichter) 100%
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 1000.022.290
- Btw-nummer
- BE 1000.022.290
- Maatschappelijke zetel
- Vlaanderenstraat 120 bus 301, 9000 Gent
- Namen & benamingen
- Dentico
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 19 september 2023
- Peppol
- Actief · Actief sinds 4 nov 2025
- Activiteiten · NACE
Activiteiten van tandartspraktijken