Knipperlichten
Signalen uit de jaarrekening, de KBO en het Staatsblad, elk met drempel en bron. Geen score, geen oordeel.
-
Cijfers gecorrigeerd NBB
Verbeterde jaarrekening neergelegd voor 2023, 2025.
Financiën
Boekjaar 2025
SHANTI SHOP uit Mortsel, ondernemingsnummer BE0899438438, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 5.456 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde SHANTI SHOP een brutomarge van € 29.809 en een eigen vermogen van € 13.065. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € -809 naar € 5.456. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 22 september 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 13.065
▲ 72% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 5.456
▲ in 2024 nog € 809 verlies
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 11.654
▲ 114% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € -5.535.
Mensen en middelen in 2025
≈ 1
Geen personeel op de loonlijst. Eén bestuurder, dus wellicht werkt die zelf in de zaak.
€ 14.601
▼ 41% t.o.v. 2024
Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.
€ 1.817
▼ 26% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 42
▼ 97% t.o.v. 2024
Leningen bij banken en andere kredietverstrekkers, lang en kort.
€ 4.909
▼ 17% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 6.750
▼ 10% t.o.v. 2024
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 7.262 | € 22.725 | € 32.721 | € 29.809 | ▼ 9% |
| Winst na belastingen | € 681 | € 15.873 | € -809 | € 5.456 | ▲ € 6.265 |
| Eigen vermogen | € -7.455 | € 8.418 | € 7.609 | € 13.065 | ▲ 72% |
| Totale schulden | € 47.517 | € 29.090 | € 34.613 | € 13.107 | ▼ 62% |
| Cash | € 6.996 | € 7.943 | € 5.435 | € 11.654 | ▲ 114% |
| Terreinen & gebouwen | - | - | € 1.172 | € 889 | ▼ 24% |
| Opgepotte winst | € -26.055 | € -10.182 | € -10.991 | € -5.535 | ▲ € 5.456 |
| Bankschulden | € 25.255 | € 0 | € 1.560 | € 42 | ▼ 97% |
| Balanstotaal | € 40.062 | € 37.508 | € 42.222 | € 26.172 | ▼ 38% |
Kerncijfers van SHANTI SHOP, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met SHANTI SHOP?
Wat er de jongste jaren bij SHANTI SHOP gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Verbeterde jaarrekening voor boekjaar 2025 neergelegd. te laat neergelegd Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Antwerpen. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 681 winst in 2022 naar € 5.456 winst in 2025.
Betaalde al € 6.968 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2023, met € 15.873 winst.
Bestuur
Achter SHANTI SHOP zit Shanti Menariya.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Shanti Menariya
Bestuurder
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Antwerpsestraat 217
2640 Mortsel
Statiestraat 153
2600 Antwerpen
Actief sinds 1 januari 2026
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0899.438.438
- Btw-nummer
- BE 0899.438.438
- Maatschappelijke zetel
- Antwerpsestraat 217, 2640 Mortsel
- Namen & benamingen
- SHANTI SHOP
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten vennootschap met beperkte aansprakelijkheid
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 22 juli 2008
- Peppol
- Actief · Actief sinds 16 dec 2024
- Activiteiten · NACE
Activiteiten van eetgelegenheden met volledige bediening
Niet-gespecialiseerde detailhandel waarbij voedings- en genotmiddelen overheersen
Eetgelegenheden met volledige bediening
Detailhandel in niet-gespecialiseerde winkels waarbij voedings- en genotmiddelen overheersen (verkoopsoppervlakte < 100 m²)