Financiën
Boekjaar 2025
DEAN & CO uit De Haan, ondernemingsnummer BE0899330550, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 26.515 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde DEAN & CO een brutomarge van € 86.060 en een eigen vermogen van € 146.208. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 25.122 naar € 26.515. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 30 juni 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 146.208
▲ 22% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 26.515
▲ 6% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 38.730
▼ 24% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 106.208.
Mensen en middelen in 2025
≈ 1
Geen personeel op de loonlijst. Eén bestuurder, dus wellicht werkt die zelf in de zaak.
€ 18.478
▲ 18% t.o.v. 2024
Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.
€ 1.333
▲ € 1.326 t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 86.378
▼ 22% t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 31.756 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 3 jaar weg.
€ 33.841
▼ 21% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 9.302
▲ 11% t.o.v. 2024
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 64.959 | € 79.382 | € 82.929 | € 86.060 | ▲ 4% |
| Winst na belastingen | € 11.406 | € 17.989 | € 25.122 | € 26.515 | ▲ 6% |
| Eigen vermogen | € 76.582 | € 94.571 | € 119.693 | € 146.208 | ▲ 22% |
| Totale schulden | € 242.364 | € 180.482 | € 162.027 | € 129.521 | ▼ 20% |
| Cash | € 40.412 | € 31.766 | € 50.994 | € 38.730 | ▼ 24% |
| Terreinen & gebouwen | € 121.409 | € 118.517 | € 115.625 | € 156.047 | ▲ 35% |
| Opgepotte winst | € 36.582 | € 54.571 | € 79.693 | € 106.208 | ▲ 33% |
| Bankschulden | € 175.936 | € 142.614 | € 110.937 | € 86.378 | ▼ 22% |
| Balanstotaal | € 318.946 | € 275.053 | € 281.720 | € 275.729 | ▼ 2% |
Kerncijfers van DEAN & CO, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met DEAN & CO?
Wat er de jongste jaren bij DEAN & CO gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 26.515 (▲ 6% t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in De Haan. KBO
- Dean De Laet werd bestuurder. NBB
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 11.406 winst in 2022 naar € 26.515 winst in 2025.
Betaalde al € 33.218 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2025, met € 26.515 winst.
Bestuur
Achter DEAN & CO zit Dean De Laet.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Dean De Laet
Bestuurder
sinds 2008
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Delacenseriestraat 21
8420 De Haan
Wie zit hier nog?
Eén gebouw vol ondernemers of één drukbezette brievenbus? Nog 1 bedrijven zijn op dit adres geregistreerd.
Alle bedrijven op dit adres →Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0899.330.550
- Btw-nummer
- BE 0899.330.550
- Maatschappelijke zetel
- Delacenseriestraat 21, 8420 De Haan
- Namen & benamingen
- DEAN & CO
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 17 juli 2008
- Peppol
- Actief · Actief sinds 23 dec 2025
- Activiteiten · NACE
Activiteiten van eetgelegenheden met volledige bediening
Eetgelegenheden met volledige bediening
Catering van evenementen