Knipperlichten
Signalen uit de jaarrekening, de KBO en het Staatsblad, elk met drempel en bron. Geen score, geen oordeel.
-
Krappe liquiditeit NBB
Cash en vorderingen dekken 35 % van de kortlopende schulden in 2024; drempel 65 %.
Financiën
Boekjaar 2024
CENTRE DE MEDECINE DU SPORTS DES 18 ARCADES uit Liège, ondernemingsnummer BE0898902562, sloot boekjaar 2024 af met een resultaat van € -3.335 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde CENTRE DE MEDECINE DU SPORTS DES 18 ARCADES een brutomarge van € 31.290 en een eigen vermogen van € 270.250. Tegenover boekjaar 2022 ging het resultaat van € 50.709 naar € -3.335. Het bedrijf draaide verlies. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 12 november 2025 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 270.250
▲ 39% t.o.v. 2022
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ -3.335
▼ in 2022 nog € 50.709 winst
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 21.061
▲ € 17.411 t.o.v. 2022
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Verlies, niets uit te keren
De reserves zakten naar € 264.050.
Mensen en middelen in 2024
€ 6.988
▼ 33% t.o.v. 2022
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2024
Geen
Geen leningen bij de bank op de laatste dag van het boekjaar.
€ 1.880
▼ 89% t.o.v. 2022
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 15.255
▲ 74% t.o.v. 2022
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2021 | 2022 | 2024 | Verschil 2022 → 2024 | |
|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 110.122 | € 103.953 | € 31.290 | ▼ 70% |
| Winst na belastingen | € 57.779 | € 50.709 | € -3.335 | ▼ € 54.044 |
| Eigen vermogen | € 143.410 | € 194.119 | € 270.250 | ▲ 39% |
| Totale schulden | € 267.905 | € 201.789 | € 119.428 | ▼ 41% |
| Cash | € 5.277 | € 3.650 | € 21.061 | ▲ € 17.411 |
| Terreinen & gebouwen | € 388.015 | € 374.626 | € 351.453 | ▼ 6% |
| Opgepotte winst | € 137.210 | € 187.919 | € 264.050 | ▲ 41% |
| Bankschulden | € 72.805 | € 13.321 | € 0 | ▼ 100% |
| Balanstotaal | € 417.419 | € 410.011 | € 400.167 | ▼ 2% |
Kerncijfers van CENTRE DE MEDECINE DU SPORTS DES 18 ARCADES, boekjaren 2021 tot 2024, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.De jaarrekening voor boekjaar 2025 is nog niet neergelegd; ze werd verwacht vóór 31 juli 2026.
Wat is er gebeurd met CENTRE DE MEDECINE DU SPORTS DES 18 ARCADES?
Wat er de jongste jaren bij CENTRE DE MEDECINE DU SPORTS DES 18 ARCADES gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2024: verlies van € 3.335 (▼ € 54.044 t.o.v. 2022). te laat neergelegd Bron: NBB ↗
- Luc Stevens werd bestuurder. NBB
- Eric Perot werd bestuurder. NBB
- Sandrine Guidici werd bestuurder. NBB
- Nieuwe vestiging in Liège. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 57.779 winst in 2021 naar € 3.335 verlies in 2024.
Betaalde al € 19.997 vennootschapsbelasting sinds 2021.
Beste jaar ooit: 2021, met € 57.779 winst.
Bestuur
Achter CENTRE DE MEDECINE DU SPORTS DES 18 ARCADES zitten Luc Stevens, Eric Perot en Sandrine Guidici. Eric Perot zit ook achter Docteur ERIC PEROT.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2024
Luc Stevens
Bestuurder
sinds 2023
sinds 2023
Sandrine Guidici
Bestuurder
sinds 2023
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Rue de Chênée 19
4031 Liège
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0898.902.562
- Btw-nummer
- BE 0898.902.562
- Maatschappelijke zetel
- Rue de Chênée 19, 4031 Liège
- Namen & benamingen
- CENTRE DE MEDECINE DU SPORTS DES 18 ARCADES · CMS DES 18 ARCADES
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 30 juni 2008
- Peppol
- Actief · Actief sinds 23 mrt 2026