Financiën
Boekjaar 2025
TRANS M.R. uit Lessines, ondernemingsnummer BE0898744887, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 200.598 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde TRANS M.R. een brutomarge van € 1,7 miljoen en een eigen vermogen van € 1,4 miljoen. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 254.135 naar € 200.598. Het bedrijf draait winst. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 28 oktober 2025 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 1,4 miljoen
▲ 17% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 200.598
▼ 21% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 386.545
▲ 30% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 1,4 miljoen.
Mensen en middelen in 2025
12,4
▼ 5,4 t.o.v. 2024
Gemiddeld over het boekjaar, volgens de sociale balans.
€ 1 miljoen
▲ 9% t.o.v. 2024
€ 83.200 per voltijdse kracht. Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.
€ 495.645
▲ 48% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 348.705
▲ 28% t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 60.455 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 5 jaar weg.
€ 98.426
▼ 26% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 146.507
▲ 11% t.o.v. 2024
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 1.563.678 | € 1.546.430 | € 1.631.934 | € 1.695.514 | ▲ 4% |
| Winst na belastingen | € 9.729 | € 184.929 | € 254.135 | € 200.598 | ▼ 21% |
| Eigen vermogen | € 775.937 | € 960.865 | € 1.215.000 | € 1.415.599 | ▲ 17% |
| Totale schulden | € 708.232 | € 573.568 | € 652.457 | € 728.474 | ▲ 12% |
| Cash | € 452.413 | € 616.902 | € 297.264 | € 386.545 | ▲ 30% |
| Opgepotte winst | € 769.637 | € 954.565 | € 1.206.840 | € 1.407.439 | ▲ 17% |
| Bankschulden | € 371.942 | € 234.713 | € 272.775 | € 348.705 | ▲ 28% |
| Balanstotaal | € 1.484.169 | € 1.534.433 | € 1.867.457 | € 2.144.073 | ▲ 15% |
| Werknemers (VTE) | - | - | 17,8 | 12,4 | ▼ 5,4 |
Kerncijfers van TRANS M.R., boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.De jaarrekening voor boekjaar 2026 is nog niet neergelegd; ze werd verwacht vóór 31 oktober 2026.
Wat is er gebeurd met TRANS M.R.?
Wat er de jongste jaren bij TRANS M.R. gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 200.598 (▼ 21% t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Lessines. KBO
- Steeve RISSELIN werd bestuurder. NBB
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 9.729 winst in 2022 naar € 200.598 winst in 2025.
Betaalde al € 227.326 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2024, met € 254.135 winst.
Gemiddeld € 136.700 toegevoegde waarde per werknemer in 2025.
Bestuur
Achter TRANS M.R. zit Steeve RISSELIN.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Steeve RISSELIN
Zaakvoerder
sinds 2008
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Remincourt(DA) 7R
7864 Lessines
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0898.744.887
- Btw-nummer
- BE 0898.744.887
- Maatschappelijke zetel
- Remincourt(DA) 7R, 7864 Lessines
- Namen & benamingen
- TRANS M.R.
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 23 juni 2008
- Peppol
- Actief · Actief sinds 17 dec 2025
- Activiteiten · NACE
Goederenvervoer over de weg
Diensten in verband met vervoer te land
Algemene elektrotechnische installatiewerken