Financiën
Boekjaar 2025
UP 2 LIFE uit Sint-Gillis-Waas, ondernemingsnummer BE0898594241, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € -4.602 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde UP 2 LIFE een brutomarge van € 5.745 en een eigen vermogen van € 82.268. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 24.297 naar € -4.602. Het bedrijf draaide verlies. Er zit een gezonde buffer in het bedrijf. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 8 januari 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 82.268
▼ 5% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ -4.602
▼ in 2024 nog € 24.297 winst
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 21.807
▼ 64% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Verlies, niets uit te keren
De reserves zakten naar € 76.068.
Mensen en middelen in 2025
€ 42.235
Waarvan in leasing € 42.235.
Schulden eind 2025
€ 31.442
Dit jaar wordt € 6.171 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 5 jaar weg.
€ 7.287
▲ 59% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 583
▼ 81% t.o.v. 2024
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 55.590 | € 41.674 | € 40.447 | € 5.745 | ▼ 86% |
| Winst na belastingen | € 31.241 | € 20.479 | € 24.297 | € -4.602 | ▼ € 28.899 |
| Eigen vermogen | € 53.218 | € 66.073 | € 86.869 | € 82.268 | ▼ 5% |
| Totale schulden | € 67.724 | € 70.213 | € 59.285 | € 80.948 | ▲ 37% |
| Cash | € 47.202 | € 22.119 | € 61.176 | € 21.807 | ▼ 64% |
| Opgepotte winst | € 47.018 | € 59.873 | € 80.669 | € 76.068 | ▼ 6% |
| Dividend | € 0 | € 0 | € 3.500 | € 0 | ▼ 100% |
| Bankschulden | € 0 | € 0 | € 0 | € 31.442 | |
| Balanstotaal | € 120.942 | € 136.286 | € 146.155 | € 163.216 | ▲ 12% |
Kerncijfers van UP 2 LIFE, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 30 januari 2027.
Wat is er gebeurd met UP 2 LIFE?
Wat er de jongste jaren bij UP 2 LIFE gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: verlies van € 4.602 (▼ € 28.899 t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Eric Goddaert werd bestuurder. NBB
- Nancy Coomans werd bestuurder. NBB
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
- Nieuwe vestiging in Sint-Gillis-Waas. KBO
Samengevat
Van € 31.241 winst in 2022 naar € 4.602 verlies in 2025.
Betaalde al € 39.408 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2022, met € 31.241 winst.
Keerde in totaal € 3.500 dividend uit aan de eigenaars.
Bestuur
Achter UP 2 LIFE zitten Eric Goddaert en Nancy Coomans.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Eric Goddaert
Bestuurder
sinds 2020
Nancy Coomans
Bestuurder
sinds 2009
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Buitenstraat(SGW) 132b
9170 Sint-Gillis-Waas
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0898.594.241
- Btw-nummer
- BE 0898.594.241
- Maatschappelijke zetel
- Buitenstraat(SGW) 132b, 9170 Sint-Gillis-Waas
- Namen & benamingen
- UP 2 LIFE
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 17 juni 2008
- Peppol
- Actief · Actief sinds 6 nov 2025
- Activiteiten · NACE
Verspanend bewerken van metalen
Sanitaire werkzaamheden
Schrijnwerk