Financiën
Boekjaar 2025
CARROSSERIE MICHIELS uit Vilvoorde, ondernemingsnummer BE0898068956, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € -95.513 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde CARROSSERIE MICHIELS een brutomarge van € 80.682 en een eigen vermogen van € 106.416. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 38.863 naar € -95.513. Het bedrijf draaide verlies. Er zit een gezonde buffer in het bedrijf. De schulden zijn onder controle. De jongste jaarrekening werd op 28 augustus 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 106.416
▼ 47% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ -95.513
▼ in 2024 nog € 38.863 winst
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 3.206
▼ 96% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Verlies, niets uit te keren
De reserves zakten naar € 99.916.
Mensen en middelen in 2025
€ 86.613
▲ 31% t.o.v. 2024
Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.
€ 229.263
▼ 26% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 220.247
▼ 21% t.o.v. 2024
Leningen bij banken en andere kredietverstrekkers, lang en kort.
€ 97.722
▲ 31% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 46.136
▼ 29% t.o.v. 2024
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 241.953 | € 177.045 | € 201.424 | € 80.682 | ▼ 60% |
| Winst na belastingen | € 55.303 | € 81.368 | € 38.863 | € -95.513 | ▼ € 134.376 |
| Eigen vermogen | € 81.699 | € 163.067 | € 201.930 | € 106.416 | ▼ 47% |
| Totale schulden | € 310.293 | € 405.395 | € 469.249 | € 424.527 | ▼ 10% |
| Cash | € 62.978 | € 43.161 | € 72.788 | € 3.206 | ▼ 96% |
| Opgepotte winst | € 75.199 | € 156.567 | € 195.430 | € 99.916 | ▼ 49% |
| Bankschulden | € 53.354 | € 154.904 | € 278.571 | € 220.247 | ▼ 21% |
| Balanstotaal | € 391.992 | € 568.462 | € 671.179 | € 530.944 | ▼ 21% |
| Werknemers (VTE) | - | - | 2,4 | - |
Kerncijfers van CARROSSERIE MICHIELS, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met CARROSSERIE MICHIELS?
Wat er de jongste jaren bij CARROSSERIE MICHIELS gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: verlies van € 95.513 (▼ € 134.376 t.o.v. 2024). te laat neergelegd Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Vilvoorde. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 55.303 winst in 2022 naar € 95.513 verlies in 2025.
Betaalde al € 62.609 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2023, met € 81.368 winst.
Gemiddeld € 83.900 toegevoegde waarde per werknemer in 2024.
Bestuur
Achter CARROSSERIE MICHIELS zit Luc Michiels.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Luc Michiels
Onbekend
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Kerkhofstraat 7-9
1800 Vilvoorde
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0898.068.956
- Btw-nummer
- BE 0898.068.956
- Maatschappelijke zetel
- Kerkhofstraat 7-9, 1800 Vilvoorde
- Namen & benamingen
- CARROSSERIE MICHIELS
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 22 mei 2008
- Peppol
- Actief · Actief sinds 19 dec 2025
- Activiteiten · NACE
Carrosserieherstelling (inclusief spuiten en verven)
Algemeen onderhoud en reparatie van auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton)
Carrosserieherstelling
Algemeen onderhoud en reparatie van auto's en lichte bestelwagens (= 3,5 ton)
Detailhandel in auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton)
Detailhandel in auto's en lichte bestelwagens (= 3,5 ton)