Financiën
Boekjaar 2025
HRUNANSKY STEPHANE uit Montigny-le-Tilleul, ondernemingsnummer BE0897949289, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € -65.463 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde HRUNANSKY STEPHANE een brutomarge van € -41.761 en een eigen vermogen van € 78.925. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 13.883 naar € -65.463. Het bedrijf draaide verlies. Er zit een gezonde buffer in het bedrijf. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 2 februari 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 78.925
▼ 45% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ -65.463
▼ in 2024 nog € 13.883 winst
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 43.964
▼ 34% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Verlies, niets uit te keren
De reserves zakten naar € 60.325.
Mensen en middelen in 2025
≈ 1
Geen personeel op de loonlijst. Eén bestuurder, dus wellicht werkt die zelf in de zaak.
€ 705
▲ 52% t.o.v. 2024
Geen personeel op de loonlijst. Zo’n klein bedrag is meestal een sociale bijdrage of pensioenpremie van de bestuurder, geboekt onder personeelskosten.
€ 29.764
▼ 35% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 30.730
▼ 27% t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 11.711 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 3 jaar weg.
€ 16.538
▲ 20% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 3.394
▼ 71% t.o.v. 2024
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 11.172 | € 39.935 | € 38.910 | € -41.761 | ▼ € 80.671 |
| Winst na belastingen | € 2.977 | € 21.206 | € 13.883 | € -65.463 | ▼ € 79.346 |
| Eigen vermogen | € 109.299 | € 130.505 | € 144.388 | € 78.925 | ▼ 45% |
| Totale schulden | € 49.584 | € 53.147 | € 68.047 | € 50.924 | ▼ 25% |
| Cash | € 25.486 | € 39.485 | € 66.117 | € 43.964 | ▼ 34% |
| Opgepotte winst | € 90.699 | € 111.905 | € 125.788 | € 60.325 | ▼ 52% |
| Bankschulden | € 21.447 | € 16.611 | € 42.098 | € 30.730 | ▼ 27% |
| Balanstotaal | € 158.883 | € 183.652 | € 212.435 | € 129.849 | ▼ 39% |
Kerncijfers van HRUNANSKY STEPHANE, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 30 januari 2027.
Wat is er gebeurd met HRUNANSKY STEPHANE?
Wat er de jongste jaren bij HRUNANSKY STEPHANE gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: verlies van € 65.463 (▼ € 79.346 t.o.v. 2024). te laat neergelegd Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Montigny-le-Tilleul. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 2.977 winst in 2022 naar € 65.463 verlies in 2025.
Betaalde al € 14.182 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2023, met € 21.206 winst.
Bestuur
Achter HRUNANSKY STEPHANE zit Stéphane HRUNANSKY.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Stéphane HRUNANSKY
Zaakvoerder
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Rue du Faubourg 205
6110 Montigny-le-Tilleul
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0897.949.289
- Btw-nummer
- BE 0897.949.289
- Maatschappelijke zetel
- Rue du Faubourg 205, 6110 Montigny-le-Tilleul
- Namen & benamingen
- HRUNANSKY STEPHANE
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten vennootschap met beperkte aansprakelijkheid
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 16 mei 2008
- Peppol
- Actief · Actief sinds 11 jan 2026
- Activiteiten · NACE
Installatie van verwarming, klimaatregeling, koeling en ventilatie aangedreven door elektriciteit
Sanitaire werkzaamheden