Knipperlichten
Signalen uit de jaarrekening, de KBO en het Staatsblad, elk met drempel en bron. Geen score, geen oordeel.
-
Juridische toestand KBO
Gerechtelijke ontbinding of nietigheid volgens de KBO.
Financiën
Boekjaar 2024
MATCO INVEST uit Mont-de-l'Enclus, ondernemingsnummer BE0897313049, sloot boekjaar 2024 af met een resultaat van € 59.892 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde MATCO INVEST een brutomarge van € 127.856 en een eigen vermogen van € 153.197. Tegenover boekjaar 2023 ging het resultaat van € 121.063 naar € 59.892. Het bedrijf draait winst. De buffer groeit. De schulden zijn onder controle. De jongste jaarrekening werd op 26 maart 2025 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 153.197
▲ 64% t.o.v. 2023
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 59.892
▼ 51% t.o.v. 2023
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 21.305
▼ 61% t.o.v. 2023
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2024. De opgepotte winst groeide naar € 116.597.
Mensen en middelen in 2024
€ 14.541
▲ 21% t.o.v. 2023
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2024
€ 246.782
▼ 13% t.o.v. 2023
Dit jaar wordt € 28.983 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 9 jaar weg.
€ 1.191
▼ 92% t.o.v. 2023
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 85.660
▲ 58% t.o.v. 2023
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2022 | 2023 | 2024 | Verschil 2023 → 2024 | |
|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 150.295 | € 215.321 | € 127.856 | ▼ 41% |
| Winst na belastingen | € 73.146 | € 121.063 | € 59.892 | ▼ 51% |
| Eigen vermogen | € -27.758 | € 93.305 | € 153.197 | ▲ 64% |
| Totale schulden | € 425.924 | € 367.813 | € 356.445 | ▼ 3% |
| Cash | € 10.387 | € 55.303 | € 21.305 | ▼ 61% |
| Terreinen & gebouwen | € 294.153 | € 286.483 | € 280.459 | ▼ 2% |
| Opgepotte winst | € -64.358 | € 56.705 | € 116.597 | ▲ 106% |
| Bankschulden | € 347.345 | € 283.081 | € 246.782 | ▼ 13% |
| Balanstotaal | € 398.167 | € 461.118 | € 509.642 | ▲ 11% |
Kerncijfers van MATCO INVEST, boekjaren 2022 tot 2024, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.De jaarrekening voor boekjaar 2025 is nog niet neergelegd; ze werd verwacht vóór 30 januari 2026.
Wat is er gebeurd met MATCO INVEST?
Wat er de jongste jaren bij MATCO INVEST gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
MATCO INVEST is actief volgens de KBO. Juridische situatie: Gerechtelijke ontbinding of nietigheid.
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2024: winst van € 59.892 (▼ 51% t.o.v. 2023). te laat neergelegd Bron: NBB ↗
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
- Nieuwe vestiging in Mont-de-l'Enclus. KBO
- Cédric Matton werd bestuurder. NBB
Samengevat
Van € 73.146 winst in 2022 naar € 59.892 winst in 2024.
Betaalde al € 163.863 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2023, met € 121.063 winst.
Bestuur
Achter MATCO INVEST zit Cédric Matton.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2024
Cédric Matton
Bestuurder
sinds 2008
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Rue Guerissart(R) 9
7750 Mont-de-l'Enclus
Rue Guérissart(AM) 9
7750 Mont-de-l'Enclus
Actief sinds 11 april 2008
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0897.313.049
- Btw-nummer
- BE 0897.313.049
- Maatschappelijke zetel
- Rue Guerissart(R) 9, 7750 Mont-de-l'Enclus
- Namen & benamingen
- MATCO INVEST
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten vennootschap met beperkte aansprakelijkheid
- Juridische situatie
- Gerechtelijke ontbinding of nietigheid
- Startdatum
- 17 april 2008
- Peppol
- Actief · Actief sinds 14 sep 2026
- Activiteiten · NACE
Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies
Overige adviesbureaus op het gebied van bedrijfsbeheer; adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering