Financiën
Boekjaar 2024
CONDUCTING & MORE uit Wetteren, ondernemingsnummer BE0897043429, sloot boekjaar 2024 af met een resultaat van € 17.855 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde CONDUCTING & MORE een brutomarge van € 27.626 en een eigen vermogen van € 17.920. Tegenover boekjaar 2023 ging het resultaat van € 6.463 naar € 17.855. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 31 december 2025 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 17.920
▲ 19% t.o.v. 2023
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 17.855
▲ 176% t.o.v. 2023
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 12.918
▲ 119% t.o.v. 2023
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
€ 15.000 uitgekeerd
84 % van de winst ging naar de aandeelhouders, de rest bleef in het bedrijf.
Schulden eind 2024
Geen
Geen leningen bij de bank op de laatste dag van het boekjaar.
€ 5.434
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 1.454
▼ 82% t.o.v. 2023
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | Verschil 2023 → 2024 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 3.603 | € 19.430 | € 14.241 | € 27.626 | ▲ 94% |
| Winst na belastingen | € 373 | € 9.947 | € 6.463 | € 17.855 | ▲ 176% |
| Eigen vermogen | € -1.344 | € 8.602 | € 15.065 | € 17.920 | ▲ 19% |
| Totale schulden | € 9.436 | € 10.190 | € 9.544 | € 21.888 | ▲ 129% |
| Cash | € 6.351 | € 7.199 | € 5.894 | € 12.918 | ▲ 119% |
| Opgepotte winst | € -7.544 | € 2.402 | € 8.865 | € 11.720 | ▲ 32% |
| Dividend | € 0 | € 0 | € 0 | € 15.000 | |
| Balanstotaal | € 8.092 | € 18.792 | € 24.609 | € 39.808 | ▲ 62% |
Kerncijfers van CONDUCTING & MORE, boekjaren 2021 tot 2024, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.De jaarrekening voor boekjaar 2025 is nog niet neergelegd; ze werd verwacht vóór 31 juli 2026.
Wat is er gebeurd met CONDUCTING & MORE?
Wat er de jongste jaren bij CONDUCTING & MORE gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2024: winst van € 17.855 (▲ 176% t.o.v. 2023). te laat neergelegd Bron: NBB ↗
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
- Nieuwe vestiging in Wetteren. KBO
Samengevat
Van € 373 winst in 2021 naar € 17.855 winst in 2024.
Betaalde al € 19.505 vennootschapsbelasting sinds 2021.
Beste jaar ooit: 2024, met € 17.855 winst.
Keerde in totaal € 15.000 dividend uit aan de eigenaars.
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Blauwe Paal 24
9230 Wetteren
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0897.043.429
- Btw-nummer
- BE 0897.043.429
- Maatschappelijke zetel
- Blauwe Paal 24, 9230 Wetteren
- Namen & benamingen
- CONDUCTING & MORE
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten vennootschap met beperkte aansprakelijkheid
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 8 april 2008
- Peppol
- Actief · Actief sinds 22 okt 2025
- Activiteiten · NACE
Literaire creatie
Scheppende kunsten, m.u.v. ondersteunende diensten
Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies
Creatie van beeldende kunsten
Beoefening van uitvoerende kunsten door artistieke ensembles
Beoefening van uitvoerende kunsten door zelfstandig werkende artiesten
Overige adviesbureaus op het gebied van bedrijfsbeheer; adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering
Ondersteunende activiteiten voor scheppende kunsten