Actief · volgens de KBO, 2 november 2026

CHANGE CARE

BE0896710164

Rechtspersoon Besloten Vennootschap 1 vestiging

CHANGE CARE is een huisartsenpraktijk in Sint-Gillis (bij-Brussel). BV, gestart op 26 maart 2008, 1 vestiging.

Ducpétiauxlaan 72, 1060 Sint-Gillis (bij-Brussel)

Achter het bedrijf: ERIC MAIRLOT.

Actief voor

18 jaar, 7 maanden

Knipperlichten

Signalen uit de jaarrekening, de KBO en het Staatsblad, elk met drempel en bron. Geen score, geen oordeel.

  • Niet op Peppol Peppol

    Niet geregistreerd in het Peppol-netwerk, verplicht voor btw-plichtige ondernemingen sinds 1 januari 2026.

Financiën

Boekjaar 2025

CHANGE CARE uit Sint-Gillis (bij-Brussel), ondernemingsnummer BE0896710164, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 3.045 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde CHANGE CARE een brutomarge van € 81.091 en een eigen vermogen van € 76.882. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 9.299 naar € 3.045. Het bedrijf draait winst. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 30 september 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.

Wat het waard is Groeit

€ 76.882

▲ 4% t.o.v. 2024

Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.

Winst Gezond

€ 3.045

▼ 67% t.o.v. 2024

Winst na belastingen over het boekjaar.

Geld op de bank

€ 41.773

▲ 95% t.o.v. 2024

Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.

Waar de winst naartoe gaat Groeit

Blijft in het bedrijf

Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 60.482.

Mensen en middelen in 2025

Voltijdse krachten schatting

≈ 1

Geen personeel op de loonlijst. Eén bestuurder, dus wellicht werkt die zelf in de zaak.

Loonkost

€ 48.252

▲ 95% t.o.v. 2024

Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.

Voertuigen en materieel

€ 58.597

▼ 33% t.o.v. 2024

Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.

Schulden eind 2025

Bankschulden

€ 89.510

Leningen bij banken en andere kredietverstrekkers, lang en kort.

Aan leveranciers

€ 7.042

▲ € 6.798 t.o.v. 2024

Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.

Belastingen en lonen

€ 7.031

▼ 42% t.o.v. 2024

Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.

Kerncijfers per boekjaar Download kerncijfers (CSV)
2022202320242025Verschil 2024 → 2025
Brutomarge € 69.966 € 2.362 € 66.578 € 81.091 ▲ 22%
Winst na belastingen € 22.366 € -91.620 € 9.299 € 3.045 ▼ 67%
Eigen vermogen € 156.158 € 64.538 € 73.837 € 76.882 ▲ 4%
Totale schulden € 17.336 € 154.478 € 132.594 € 131.752 ▼ 1%
Cash € 86.609 € 26.144 € 21.419 € 41.773 ▲ 95%
Opgepotte winst € 139.758 € 48.138 € 57.437 € 60.482 ▲ 5%
Bankschulden € 0 € 89.510 € 89.510 € 89.510
Balanstotaal € 173.494 € 219.016 € 206.431 € 208.635 ▲ 1%
Werknemers (VTE) - 1 - -

Kerncijfers van CHANGE CARE, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.

Wat is er gebeurd met CHANGE CARE?

Wat er de jongste jaren bij CHANGE CARE gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:

  • Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 3.045 (▼ 67% t.o.v. 2024). te laat neergelegd Bron: NBB ↗
  • Nieuwe vestiging in Sint-Gillis (bij-Brussel). KBO
  • Start van de onderneming volgens de KBO. KBO

Samengevat

Van € 22.366 winst in 2022 naar € 3.045 winst in 2025.

Betaalde al € 8.126 vennootschapsbelasting sinds 2022.

Beste jaar ooit: 2022, met € 22.366 winst.

Gemiddeld € 2.400 toegevoegde waarde per werknemer in 2023.

Bestuur

ERIC MAIRLOT
CHANGE CARE

Achter CHANGE CARE zit ERIC MAIRLOT.

Bestuurders

Volgens jaarrekening 2025

ERIC MAIRLOT

Zaakvoerder

Vestigingen

Vestigingseenheden

Fysieke locaties van dit bedrijf

Maatschappelijke zetel

Ducpétiauxlaan 72

1060 Sint-Gillis (bij-Brussel)

Wie zit hier nog?

Eén gebouw vol ondernemers of één drukbezette brievenbus? Nog 1 bedrijven zijn op dit adres geregistreerd.

Alle bedrijven op dit adres →

Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.

Gegevens

Ondernemingsnummer
0896.710.164
Btw-nummer
BE 0896.710.164
Maatschappelijke zetel
Ducpétiauxlaan 72, 1060 Sint-Gillis (bij-Brussel)
Namen & benamingen
CHANGE CARE
Type onderneming
Rechtspersoon
Juridische vorm
Besloten Vennootschap
Juridische situatie
Normale toestand
Startdatum
26 maart 2008
Peppol
Niet geregistreerd
Activiteiten · NACE

Activiteiten van huisartspraktijken

Veelgestelde vragen

Wat doet CHANGE CARE?
CHANGE CARE is een huisartsenpraktijk in Sint-Gillis (bij-Brussel). BV, gestart op 26 maart 2008, 1 vestiging.
Wat is het adres van CHANGE CARE?
De maatschappelijke zetel van CHANGE CARE is gevestigd te Ducpétiauxlaan 72, 1060 Sint-Gillis (bij-Brussel).
Is CHANGE CARE nog actief?
Ja. Volgens de KBO (2 november 2026) is CHANGE CARE actief, juridische situatie “Normale toestand”, gestart op 26 maart 2008.
Is CHANGE CARE geregistreerd op Peppol?
Nee, CHANGE CARE is momenteel niet geregistreerd op het Peppol netwerk.
Wat is het ondernemingsnummer van CHANGE CARE?
Het ondernemingsnummer van CHANGE CARE is BE0896710164.
Wanneer is CHANGE CARE opgericht?
CHANGE CARE is opgericht op 26 maart 2008.