Financiën
Boekjaar 2025
Wijkgezondheidscentrum De Vaart uit Vilvoorde, ondernemingsnummer BE0896482116, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 103.447 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde Wijkgezondheidscentrum De Vaart een omzet van € 1,1 miljoen en een eigen vermogen van € 399.867. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 60.633 naar € 103.447. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 6 juni 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 399.867
▲ 35% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 103.447
▲ 71% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 401.709
▲ 9% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Mensen en middelen in 2025
15,3
▲ 2,5 t.o.v. 2024
Gemiddeld over het boekjaar, volgens de sociale balans.
€ 1 miljoen
▼ 1% t.o.v. 2024
€ 65.900 per voltijdse kracht. Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.
€ 967
▼ 33% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 6.347
▼ 53% t.o.v. 2024
Leningen bij banken en andere kredietverstrekkers, lang en kort.
€ 57.486
▲ 77% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 78.921
▼ 16% t.o.v. 2024
Nog te betalen lonen, vakantiegeld en sociale bijdragen. Geen openstaande belastingen.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Omzet | - | - | - | € 1.138.468 | |
| Brutomarge | € 1.421.784 | € 1.158.945 | € 1.123.857 | € 1.136.191 | ▲ 1% |
| Winst na belastingen | € 87.300 | € -35.741 | € 60.633 | € 103.447 | ▲ 71% |
| Eigen vermogen | € 271.528 | € 235.787 | € 296.420 | € 399.867 | ▲ 35% |
| Totale schulden | € 255.205 | € 166.394 | € 140.476 | € 143.046 | ▲ 2% |
| Cash | € 420.670 | € 301.610 | € 370.057 | € 401.709 | ▲ 9% |
| Opgepotte winst | € 271.528 | € 235.787 | € 296.420 | € 399.867 | ▲ 35% |
| Bankschulden | € 27.168 | € 20.391 | € 13.506 | € 6.347 | ▼ 53% |
| Balanstotaal | € 526.733 | € 402.181 | € 436.896 | € 542.913 | ▲ 24% |
| Werknemers (VTE) | 17,2 | 16,2 | 12,8 | 15,3 | ▲ 2,5 |
Kerncijfers van Wijkgezondheidscentrum De Vaart, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met Wijkgezondheidscentrum De Vaart?
Wat er de jongste jaren bij Wijkgezondheidscentrum De Vaart gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 103.447 (▲ 71% t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Hannes Robberechts werd bestuurder. NBB
- Brahim Chater werd bestuurder. NBB
- Katrien Loos werd bestuurder. NBB
- Lena Vermeulen werd bestuurder. NBB
- Tim Romeyns werd bestuurder. NBB
- Nieuwe vestiging in Vilvoorde. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 87.300 winst in 2022 naar € 103.447 winst in 2025.
Beste jaar ooit: 2025, met € 103.447 winst.
Gemiddeld € 74.300 toegevoegde waarde per werknemer in 2025.
Bestuur
Achter Wijkgezondheidscentrum De Vaart zitten Hannes Robberechts, Katrien Loos, Tim Romeyns, Brahim Chater en Lena Vermeulen. Hannes Robberechts zit ook achter Harocon. Brahim Chater zit ook achter Ibramed.
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Bergstraat 4
1800 Vilvoorde
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0896.482.116
- Btw-nummer
- BE 0896.482.116
- Maatschappelijke zetel
- Bergstraat 4, 1800 Vilvoorde
- Namen & benamingen
- Wijkgezondheidscentrum De Vaart · WGC
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Vereniging zonder winstoogmerk
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 17 maart 2008
- Peppol
- Actief · Actief sinds 21 okt 2026
- Activiteiten · NACE
Activiteiten van huisartspraktijken