Financiën
Boekjaar 2025
Data Repair & Services uit Gent, ondernemingsnummer BE0896227738, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 20.240 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde Data Repair & Services een brutomarge van € 35.516 en een eigen vermogen van € 112.408. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 5.877 naar € 20.240. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 29 juni 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 112.408
▲ 22% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 20.240
▲ 244% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 92.534
▲ 5% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 104.408.
Mensen en middelen in 2025
≈ 1
Geen personeel op de loonlijst. Eén bestuurder, dus wellicht werkt die zelf in de zaak.
€ 3.006
▼ 17% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 1.206
▼ 17% t.o.v. 2024
Leningen bij banken en andere kredietverstrekkers, lang en kort.
€ 5.036
▼ 9% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 16.730
▲ 119% t.o.v. 2024
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 35.663 | € -1.546 | € 13.739 | € 35.516 | ▲ 158% |
| Winst na belastingen | € 25.000 | € -8.373 | € 5.877 | € 20.240 | ▲ 244% |
| Eigen vermogen | € 94.663 | € 86.290 | € 92.167 | € 112.408 | ▲ 22% |
| Totale schulden | € 16.266 | € 15.133 | € 14.642 | € 22.971 | ▲ 57% |
| Cash | € 88.667 | € 82.241 | € 88.094 | € 92.534 | ▲ 5% |
| Opgepotte winst | € 86.663 | € 78.290 | € 84.167 | € 104.408 | ▲ 24% |
| Bankschulden | € 2.489 | € 2.001 | € 1.454 | € 1.206 | ▼ 17% |
| Balanstotaal | € 110.929 | € 101.423 | € 106.810 | € 135.379 | ▲ 27% |
Kerncijfers van Data Repair & Services, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met Data Repair & Services?
Wat er de jongste jaren bij Data Repair & Services gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 20.240 (▲ 244% t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Hans NAESSENS stopte als bestuurder. NBB
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
- Nieuwe vestiging in Gent. KBO
Samengevat
Van € 25.000 winst in 2022 naar € 20.240 winst in 2025.
Betaalde al € 26.732 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2022, met € 25.000 winst.
Bestuur
Achter Data Repair & Services zit Piet MATTHYS.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Piet MATTHYS
Bestuurder
Hans NAESSENS
Bestuurder
· tot 2025
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Victor Braeckmanlaan 119
9040 Gent
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Website
Technologie
Hosting & E-mail
E-mail provider
Self-hosted
Hosting
HETZNER-AS, DE
Website info
Kenmerken
Beveiliging
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0896.227.738
- Btw-nummer
- BE 0896.227.738
- Maatschappelijke zetel
- Victor Braeckmanlaan 119, 9040 Gent
- Namen & benamingen
- Data Repair & Services · DRS
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 5 maart 2008
- Peppol
- Actief · Actief sinds 6 dec 2025
- Contact
- datarepair.be
- Activiteiten · NACE
Overige diensten op het gebied van informatietechnologie en computer
Activiteiten van eetgelegenheden met volledige bediening
Eetgelegenheden met volledige bediening
Computerinfrastructuur, gegevensverwerking, hosting en aanverwante activiteiten
Reparatie en onderhoud van computers en communicatieapparatuur
Verhuur en exploitatie van eigen of geleased niet-residentieel onroerend goed, exclusief terreinen
Activiteiten van eetgelegenheden met beperkte bediening, muv mobiele eetgelegenheden
Ontwerpen van computerprogramma’s
+9