Financiën
Boekjaar 2025
VIANCO uit Herve, ondernemingsnummer BE0894910716, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 16.327 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde VIANCO een brutomarge van € 441.891 en een eigen vermogen van € 272.797. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 70.636 naar € 16.327. Het bedrijf draait winst. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 29 september 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 272.797
▲ 6% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 16.327
▼ 77% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 120.838
▼ 21% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 266.597.
Mensen en middelen in 2025
7,2
▲ 2,8 t.o.v. 2024
Gemiddeld over het boekjaar, volgens de sociale balans.
€ 356.986
▲ 39% t.o.v. 2024
€ 49.600 per voltijdse kracht. Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.
€ 4.012
▼ 44% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 43.725
▼ 36% t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 28.106 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 2 jaar weg.
€ 174.476
▼ 13% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 45.482
▲ 5% t.o.v. 2024
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 490.380 | € 525.632 | € 416.183 | € 441.891 | ▲ 6% |
| Winst na belastingen | € -17.366 | € 43.922 | € 70.636 | € 16.327 | ▼ 77% |
| Eigen vermogen | € 176.912 | € 220.834 | € 256.470 | € 272.797 | ▲ 6% |
| Totale schulden | € 406.627 | € 370.519 | € 348.002 | € 263.683 | ▼ 24% |
| Cash | € 117.973 | € 142.693 | € 152.324 | € 120.838 | ▼ 21% |
| Terreinen & gebouwen | € 61.935 | € 57.788 | € 65.392 | € 62.879 | ▼ 4% |
| Opgepotte winst | € 170.712 | € 214.634 | € 250.270 | € 266.597 | ▲ 7% |
| Dividend | € 22.500 | € 0 | € 35.000 | € 0 | ▼ 100% |
| Bankschulden | € 118.611 | € 93.649 | € 68.687 | € 43.725 | ▼ 36% |
| Balanstotaal | € 583.539 | € 591.353 | € 604.472 | € 536.480 | ▼ 11% |
| Werknemers (VTE) | 10,4 | 8 | 4,4 | 7,2 | ▲ 2,8 |
Kerncijfers van VIANCO, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met VIANCO?
Wat er de jongste jaren bij VIANCO gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 16.327 (▼ 77% t.o.v. 2024). te laat neergelegd Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Blégny. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 17.366 verlies in 2022 naar € 16.327 winst in 2025.
Betaalde al € 63.803 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2024, met € 70.636 winst.
Gemiddeld € 61.400 toegevoegde waarde per werknemer in 2025.
Bestuur
Achter VIANCO zit Pascal HAVELANGE. Pascal HAVELANGE zit ook achter BOUCHERIE HAVELANGE HERVE, Maison de goût - l'Atelier en BOUCHERIES HAVELANGE.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Pascal HAVELANGE
Bestuurder
Ook actief bij: BOUCHERIE HAVELANGE HERVE, Maison de goût - l'Atelier, BOUCHERIES HAVELANGE
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Monty 746
4654 Herve
Rue des Champs de Tignée 32
4671 Blégny
Actief sinds 14 februari 2008
Wie zit hier nog?
Eén gebouw vol ondernemers of één drukbezette brievenbus? Nog 3 bedrijven zijn op dit adres geregistreerd.
Alle bedrijven op dit adres →Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0894.910.716
- Btw-nummer
- BE 0894.910.716
- Maatschappelijke zetel
- Monty 746, 4654 Herve
- Namen & benamingen
- VIANCO
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 15 januari 2008
- Peppol
- Actief · Actief sinds 9 sep 2025
- Activiteiten · NACE
Detailhandel in vlees en vleesproducten, muv vlees van wild en van gevogelte
Activiteiten van slachthuizen
Verwerking en conservering van vlees, exclusief vlees van gevogelte
Verwerking en conservering van vlees van gevogelte
Groothandel in vlees en vleesproducten, uitgezonderd vlees van wild en van gevogelte
Groothandel in vlees van wild en van gevogelte
Detailhandel in vlees van wild en van gevogelte