Knipperlichten
Signalen uit de jaarrekening, de KBO en het Staatsblad, elk met drempel en bron. Geen score, geen oordeel.
-
Krappe liquiditeit NBB
Cash en vorderingen dekken 18 % van de kortlopende schulden in 2025; drempel 65 %.
Financiën
Boekjaar 2025
MAJOR DREAMS uit Grâce-Hollogne, ondernemingsnummer BE0894188758, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 89.333 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde MAJOR DREAMS een brutomarge van € 128.450 en een eigen vermogen van € 191.558. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 30.730 naar € 89.333. Winstgevend, en de winst groeit. Er zit een gezonde buffer in het bedrijf. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 4 oktober 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 191.558
▼ 28% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 89.333
▲ 191% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 2.237
▼ 14% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
€ 162.090 uitgekeerd
Meer dan de winst van het jaar ging naar de aandeelhouders; de reserves zakten.
Mensen en middelen in 2025
€ 1.012
▲ 53% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 114.996
Leningen bij banken en andere kredietverstrekkers, lang en kort.
€ 10.413
▼ 64% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 133.397
▲ 17% t.o.v. 2024
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 51.824 | € 83.547 | € 43.178 | € 128.450 | ▲ 197% |
| Winst na belastingen | € 32.708 | € 54.335 | € 30.730 | € 89.333 | ▲ 191% |
| Eigen vermogen | € 179.249 | € 233.584 | € 264.314 | € 191.558 | ▼ 28% |
| Totale schulden | € 222.813 | € 227.785 | € 274.608 | € 276.710 | ▲ 1% |
| Cash | € 1.497 | € 2.824 | € 2.602 | € 2.237 | ▼ 14% |
| Opgepotte winst | € 166.849 | € 221.184 | € 251.914 | € 179.158 | ▼ 29% |
| Dividend | € 0 | € 0 | € 0 | € 162.090 | |
| Bankschulden | € 114.970 | € 108.990 | € 115.000 | € 114.996 | |
| Balanstotaal | € 402.062 | € 461.369 | € 538.922 | € 468.268 | ▼ 13% |
Kerncijfers van MAJOR DREAMS, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met MAJOR DREAMS?
Wat er de jongste jaren bij MAJOR DREAMS gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 89.333 (▲ 191% t.o.v. 2024). te laat neergelegd Bron: NBB ↗
- LIONEL MAJOROVIC werd bestuurder. NBB
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
- Nieuwe vestiging in Grâce-Hollogne. KBO
Samengevat
Van € 32.708 winst in 2022 naar € 89.333 winst in 2025.
Betaalde al € 98.304 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2025, met € 89.333 winst.
Keerde in totaal € 162.090 dividend uit aan de eigenaars.
Bestuur
Achter MAJOR DREAMS zit LIONEL MAJOROVIC.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
LIONEL MAJOROVIC
Bestuurder
sinds 2007
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Aéroport de Liège sn
4460 Grâce-Hollogne
Aéroport de Liège 52
4460 Grâce-Hollogne
Actief sinds 10 december 2007
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0894.188.758
- Btw-nummer
- BE 0894.188.758
- Maatschappelijke zetel
- Aéroport de Liège sn, 4460 Grâce-Hollogne
- Namen & benamingen
- MAJOR DREAMS
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten vennootschap met beperkte aansprakelijkheid
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 14 december 2007
- Peppol
- Actief · Actief sinds 1 jan 2001
- Activiteiten · NACE
Activiteiten van reclamebureaus