Knipperlichten
Signalen uit de jaarrekening, de KBO en het Staatsblad, elk met drempel en bron. Geen score, geen oordeel.
-
Krappe liquiditeit NBB
Cash en vorderingen dekken 23 % van de kortlopende schulden in 2025; drempel 65 %.
Financiën
Boekjaar 2025
Gloribox uit Gent, ondernemingsnummer BE0894068893, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 25.946 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde Gloribox een brutomarge van € 88.742 en een eigen vermogen van € 249.007. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 19.632 naar € 25.946. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 16 april 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 249.007
▲ 12% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 25.946
▲ 32% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 17.945
▼ 7% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 186.607.
Mensen en middelen in 2025
€ 6.343
▼ 30% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 76.666
▼ 72% t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 20.000 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 4 jaar weg.
€ 37.138
▼ 53% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 18.586
▲ 75% t.o.v. 2024
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 63.134 | € 45.089 | € 55.533 | € 88.742 | ▲ 60% |
| Winst na belastingen | € 18.095 | € 12.549 | € 19.632 | € 25.946 | ▲ 32% |
| Eigen vermogen | € 190.880 | € 203.429 | € 223.061 | € 249.007 | ▲ 12% |
| Totale schulden | € 363.857 | € 375.053 | € 377.115 | € 326.552 | ▼ 13% |
| Cash | € 30.692 | € 50.207 | € 19.250 | € 17.945 | ▼ 7% |
| Terreinen & gebouwen | € 490.749 | € 475.758 | € 479.245 | € 488.807 | ▲ 2% |
| Opgepotte winst | € 128.480 | € 141.029 | € 160.661 | € 186.607 | ▲ 16% |
| Bankschulden | € 136.984 | € 306.970 | € 275.019 | € 76.666 | ▼ 72% |
| Balanstotaal | € 554.737 | € 578.483 | € 600.176 | € 575.559 | ▼ 4% |
Kerncijfers van Gloribox, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 30 april 2027.
Wat is er gebeurd met Gloribox?
Wat er de jongste jaren bij Gloribox gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 25.946 (▲ 32% t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Oprichting, gepubliceerd in het Staatsblad. Bron: Staatsblad ↗
- Nieuwe vestiging in Gent. KBO
Samengevat
Van € 18.095 winst in 2022 naar € 25.946 winst in 2025.
Betaalde al € 40.146 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2025, met € 25.946 winst.
Bestuur
Achter Gloribox zit Ann Van Steenkiste.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Ann Van Steenkiste
Bestuurder-zaakvoerder
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Kleemburg 31
9050 Gent
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Aandeelhouders volgens de Staatsblad-akten
Wie inbracht bij de oprichting en bij kapitaalverhogingen, met de akte als bron. Latere overdrachten van aandelen staan niet in het Staatsblad.
Oprichting
Bron: Akte ↗- Van Steenkiste, Ann Els Inge(oprichter) 99%
- Floréal, Michel Germain Elvire(oprichter) 1%
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0894.068.893
- Btw-nummer
- BE 0894.068.893
- Maatschappelijke zetel
- Kleemburg 31, 9050 Gent
- Namen & benamingen
- Gloribox
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 10 december 2007
- Peppol
- Actief · Actief sinds 10 apr 2026
- Activiteiten · NACE
Overige adviesbureaus op het gebied van bedrijfsbeheer; adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering
Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies
Overige adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en beheer
Organisatie van congressen en beurzen
Organisatie van salons, tentoonstellingen en beurzen