Financiën
Boekjaar 2025
SINALI uit Awans, ondernemingsnummer BE0892420784, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 52.496 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde SINALI een brutomarge van € 92.646 en een eigen vermogen van € 227.797. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € -75.198 naar € 52.496. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 30 september 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 227.797
▲ 30% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 52.496
▲ in 2024 nog € 75.198 verlies
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 14.752
▼ 82% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 221.597.
Mensen en middelen in 2025
≈ 1
Geen personeel op de loonlijst. Eén bestuurder, dus wellicht werkt die zelf in de zaak.
€ 250
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 4.956
▼ 97% t.o.v. 2024
Leningen bij banken en andere kredietverstrekkers, lang en kort.
€ 1.538
▲ € 1.176 t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 63.320
▲ 32% t.o.v. 2024
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 117.320 | € 75.842 | € 183.927 | € 92.646 | ▼ 50% |
| Winst na belastingen | € 84.620 | € 56.531 | € -75.198 | € 52.496 | ▲ € 127.694 |
| Eigen vermogen | € 193.968 | € 250.499 | € 175.301 | € 227.797 | ▲ 30% |
| Totale schulden | € 106.565 | € 30.870 | € 242.074 | € 69.814 | ▼ 71% |
| Cash | € 33.866 | € 13.027 | € 80.915 | € 14.752 | ▼ 82% |
| Opgepotte winst | € 187.768 | € 244.299 | € 169.101 | € 221.597 | ▲ 31% |
| Dividend | € 30.000 | € 0 | € 0 | € 0 | |
| Bankschulden | € 38.680 | € 11.862 | € 193.569 | € 4.956 | ▼ 97% |
| Balanstotaal | € 300.533 | € 281.368 | € 417.375 | € 322.611 | ▼ 23% |
Kerncijfers van SINALI, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met SINALI?
Wat er de jongste jaren bij SINALI gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 52.496. te laat neergelegd Bron: NBB ↗
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
- Nieuwe vestiging in Awans. KBO
Samengevat
Van € 84.620 winst in 2022 naar € 52.496 winst in 2025.
Betaalde al € 129.203 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2022, met € 84.620 winst.
Keerde in totaal € 30.000 dividend uit aan de eigenaars.
Bestuur
Achter SINALI zit Christophe Di Marco.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Christophe Di Marco
Bestuurder
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Rue François Hanon 56B
4340 Awans
Rue François Hanon 56 bus B
4340 Awans
Actief sinds 28 september 2007
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0892.420.784
- Btw-nummer
- BE 0892.420.784
- Maatschappelijke zetel
- Rue François Hanon 56B, 4340 Awans
- Namen & benamingen
- SINALI
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 1 oktober 2007
- Peppol
- Actief · Actief sinds 5 apr 2024