Financiën
Boekjaar 2025
THE AFTER uit Sint-Lambrechts-Woluwe, ondernemingsnummer BE0892297654, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 21.153 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde THE AFTER een brutomarge van € 35.486 en een eigen vermogen van € 5.868. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € -17.147 naar € 21.153. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. Veel schulden tegenover weinig eigen buffer. De jongste jaarrekening werd op 6 januari 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 5.868
▲ € 17.794 t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 21.153
▲ in 2024 nog € 17.147 verlies
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 10.173
▲ 67% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
€ 3.359 uitgekeerd
16 % van de winst ging naar de aandeelhouders, de rest bleef in het bedrijf.
Mensen en middelen in 2025
≈ 1
Geen personeel op de loonlijst. Eén bestuurder, dus wellicht werkt die zelf in de zaak.
€ 19.949
▼ 26% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 24.052
▼ 13% t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 5.401 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 4 jaar weg.
€ 7.766
▲ 14% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 11.794
▲ 47% t.o.v. 2024
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 9.989 | € 11.084 | € -11.390 | € 35.486 | ▲ € 46.876 |
| Winst na belastingen | € 4.667 | € -1.604 | € -17.147 | € 21.153 | ▲ € 38.300 |
| Eigen vermogen | € -8.175 | € -9.779 | € -11.926 | € 5.868 | ▲ € 17.794 |
| Totale schulden | € 31.540 | € 47.877 | € 52.641 | € 47.020 | ▼ 11% |
| Cash | € 1.913 | € 5.345 | € 6.095 | € 10.173 | ▲ 67% |
| Opgepotte winst | € -26.775 | € -28.379 | € -15.147 | € 2.648 | ▲ € 17.794 |
| Dividend | € 0 | € 0 | € 0 | € 3.359 | |
| Bankschulden | € 0 | € 18.263 | € 27.775 | € 24.052 | ▼ 13% |
| Balanstotaal | € 23.365 | € 38.098 | € 40.715 | € 52.888 | ▲ 30% |
Kerncijfers van THE AFTER, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 30 januari 2027.
Wat is er gebeurd met THE AFTER?
Wat er de jongste jaren bij THE AFTER gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 21.153. Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Sint-Lambrechts-Woluwe. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 4.667 winst in 2022 naar € 21.153 winst in 2025.
Betaalde al € 9.871 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2025, met € 21.153 winst.
Keerde in totaal € 3.359 dividend uit aan de eigenaars.
Bestuur
Achter THE AFTER zit David Hachez.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
David Hachez
Bestuurder
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
J.F. Debeckerlaan 111
1200 Sint-Lambrechts-Woluwe
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0892.297.654
- Btw-nummer
- BE 0892.297.654
- Maatschappelijke zetel
- J.F. Debeckerlaan 111, 1200 Sint-Lambrechts-Woluwe
- Namen & benamingen
- THE AFTER
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 19 september 2007
- Peppol
- Actief · Actief sinds 14 feb 2025
- Activiteiten · NACE
Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies
Overige adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en beheer
Overige adviesbureaus op het gebied van bedrijfsbeheer; adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering