Financiën
Boekjaar 2025
VWS CONSTRUCT uit Begijnendijk, ondernemingsnummer BE0892001805, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 116.806 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde VWS CONSTRUCT een brutomarge van € 911.923 en een eigen vermogen van € 538.782. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 193.330 naar € 116.806. Het bedrijf draait winst. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 26 oktober 2025 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 538.782
▲ 28% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 116.806
▼ 40% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 100.806
▲ 15% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 477.282.
Mensen en middelen in 2025
5,8
Gemiddeld over het boekjaar, volgens de sociale balans.
€ 510.612
▲ 16% t.o.v. 2024
€ 88.000 per voltijdse kracht. Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.
€ 107.644
▼ 20% t.o.v. 2024
Waarvan in leasing € 10.038.
Schulden eind 2025
€ 435.062
▼ 30% t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 87.762 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 2 jaar weg.
€ 78.101
▲ 237% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 80.010
▲ 3% t.o.v. 2024
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 976.965 | € 1.064.385 | € 899.390 | € 911.923 | ▲ 1% |
| Winst na belastingen | € 108.652 | € 197.325 | € 193.330 | € 116.806 | ▼ 40% |
| Eigen vermogen | € 411.496 | € 304.646 | € 421.976 | € 538.782 | ▲ 28% |
| Totale schulden | € 746.503 | € 995.013 | € 846.063 | € 595.272 | ▼ 30% |
| Cash | € 55.136 | € 193.310 | € 87.381 | € 100.806 | ▲ 15% |
| Opgepotte winst | € 349.996 | € 243.146 | € 360.476 | € 477.282 | ▲ 32% |
| Dividend | € 50.000 | € 304.175 | € 76.000 | € 0 | ▼ 100% |
| Bankschulden | € 522.492 | € 618.104 | € 624.260 | € 435.062 | ▼ 30% |
| Balanstotaal | € 1.157.999 | € 1.299.660 | € 1.268.039 | € 1.134.054 | ▼ 11% |
| Werknemers (VTE) | 8,8 | 8,5 | 5,8 | 5,8 |
Kerncijfers van VWS CONSTRUCT, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 30 januari 2027.
Wat is er gebeurd met VWS CONSTRUCT?
Wat er de jongste jaren bij VWS CONSTRUCT gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 116.806 (▼ 40% t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Ni-Solutions NV NV werd bestuurder. NBB
- Kapitaalverhoging van € 30.000, gepubliceerd in het Staatsblad. Bron: Staatsblad ↗
- Oprichting, gepubliceerd in het Staatsblad. Bron: Staatsblad ↗
- Nieuwe vestiging in Begijnendijk. KBO
Samengevat
Van € 108.652 winst in 2022 naar € 116.806 winst in 2025.
Betaalde al € 214.221 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2023, met € 197.325 winst.
Gemiddeld € 157.200 toegevoegde waarde per werknemer in 2025.
Bestuur
Achter VWS CONSTRUCT zitten Ni-Solutions NV NV en Jürgen Van Woensel. Ni-Solutions NV NV zit ook achter NBJ. Jürgen Van Woensel zit ook achter NI-Solutions.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
sinds 2025
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Liersesteenweg 2 bus B
3130 Begijnendijk
Liersesteenweg 2B
3130 Begijnendijk
Actief sinds 3 september 2007
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Website
Technologie
Hosting & E-mail
E-mail provider
Self-hosted
Hosting
COMBELL-AS, BE
Website info
Kenmerken
Beveiliging
Aandeelhouders volgens de Staatsblad-akten
Wie inbracht bij de oprichting en bij kapitaalverhogingen, met de akte als bron. Latere overdrachten van aandelen staan niet in het Staatsblad.
Oprichting
Bron: Akte ↗- VAN WOENSEL Jürgen(oprichter) 50%
- VAN LOO Nathalie(oprichter) 50%
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0892.001.805
- Btw-nummer
- BE 0892.001.805
- Maatschappelijke zetel
- Liersesteenweg 2 bus B, 3130 Begijnendijk
- Namen & benamingen
- VWS CONSTRUCT
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Naamloze vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 3 september 2007
- Peppol
- Actief · Actief sinds 8 okt 2026
- Contact
- vws-construct.be
- Activiteiten · NACE
Schrijnwerk van hout of van kunststof
Schrijnwerk
Overige gespecialiseerde bouwactiviteiten, neg
Overige gespecialiseerde werkzaamheden in de bouw
Overige gespecialiseerde bouwwerkzaamheden
Overige werkzaamheden in verband met de afwerking van gebouwen
Verhuur en lease van machines en installaties voor de bouwnijverheid en de weg- en waterbouw
Slopen
+2