Financiën
Boekjaar 2025
COULEURS DU CIEL uit Frasnes-lez-Anvaing, ondernemingsnummer BE0891790878, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 8.047 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde COULEURS DU CIEL een brutomarge van € 22.955 en een eigen vermogen van € 35.249. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 6.411 naar € 8.047. Winstgevend, en de winst groeit. Er zit een gezonde buffer in het bedrijf. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 28 juli 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 35.249
▼ 24% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 8.047
▲ 26% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 30.520
▼ 16% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
€ 19.286 uitgekeerd
Meer dan de winst van het jaar ging naar de aandeelhouders; de reserves zakten.
Mensen en middelen in 2025
€ 15.343
▼ 20% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
Geen
Geen leningen bij de bank op de laatste dag van het boekjaar.
€ 4.598
▼ 76% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 6.768
▲ 107% t.o.v. 2024
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 5.067 | € 44.650 | € 21.322 | € 22.955 | ▲ 8% |
| Winst na belastingen | € 187 | € 35.645 | € 6.411 | € 8.047 | ▲ 26% |
| Eigen vermogen | € 4.433 | € 40.078 | € 46.489 | € 35.249 | ▼ 24% |
| Totale schulden | € 17.143 | € 20.943 | € 26.655 | € 26.939 | ▲ 1% |
| Cash | € 6.107 | € 13.796 | € 36.240 | € 30.520 | ▼ 16% |
| Terreinen & gebouwen | € 8.711 | € 13.289 | € 8.857 | € 4.425 | ▼ 50% |
| Opgepotte winst | € -14.167 | € 19.618 | € 26.029 | € 14.789 | ▼ 43% |
| Dividend | € 0 | € 0 | € 0 | € 19.286 | |
| Balanstotaal | € 21.576 | € 61.021 | € 73.144 | € 62.188 | ▼ 15% |
Kerncijfers van COULEURS DU CIEL, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met COULEURS DU CIEL?
Wat er de jongste jaren bij COULEURS DU CIEL gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 8.047 (▲ 26% t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Frasnes-lez-Anvaing. KBO
- Hongqin LIU werd bestuurder. NBB
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 187 winst in 2022 naar € 8.047 winst in 2025.
Betaalde al € 5.803 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2023, met € 35.645 winst.
Keerde in totaal € 19.286 dividend uit aan de eigenaars.
Bestuur
Achter COULEURS DU CIEL zitten Xu Kun Lin en Hongqin LIU.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Xu Kun Lin
Vennoot
Hongqin LIU
Bestuurder
sinds 2007
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Chaussée de Renaix(D) 151
7912 Frasnes-lez-Anvaing
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0891.790.878
- Btw-nummer
- BE 0891.790.878
- Maatschappelijke zetel
- Chaussée de Renaix(D) 151, 7912 Frasnes-lez-Anvaing
- Namen & benamingen
- COULEURS DU CIEL · LA GRANDE MURAILLE
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 27 augustus 2007
- Peppol
- Actief · Actief sinds 17 dec 2025
- Activiteiten · NACE
Activiteiten van eetgelegenheden met volledige bediening
Restaurants van het traditionele type
Eetgelegenheden met volledige bediening
Activiteiten van eetgelegenheden met beperkte bediening, muv mobiele eetgelegenheden
Catering van evenementen
Uitzendkoks en verzorgen van feesten en recepties
Fastfoodzaken, snackbars, frituren en dergelijke
Eetgelegenheden met beperkte bediening