Financiën
Boekjaar 2025
Tandartspraktijk Morren Rohnny uit Sint-Truiden, ondernemingsnummer BE0891600343, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 22.187 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde Tandartspraktijk Morren Rohnny een brutomarge van € 28.643 en een eigen vermogen van € 560.843. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 72.198 naar € 22.187. Het bedrijf draait winst. Er zit een gezonde buffer in het bedrijf. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 12 juni 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 560.843
▼ 1% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 22.187
▼ 69% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 549.694
▲ 54% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
€ 30.200 uitgekeerd
Meer dan de winst van het jaar ging naar de aandeelhouders; de reserves zakten.
Mensen en middelen in 2025
€ 3.262
▲ 65% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 146
Leningen bij banken en andere kredietverstrekkers, lang en kort.
€ 3.432
▲ 206% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 2.739
▼ 93% t.o.v. 2024
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 159.417 | € 208.715 | € 137.598 | € 28.643 | ▼ 79% |
| Winst na belastingen | € 82.062 | € 122.046 | € 72.198 | € 22.187 | ▼ 69% |
| Eigen vermogen | € 514.612 | € 596.658 | € 568.856 | € 560.843 | ▼ 1% |
| Totale schulden | € 143.335 | € 74.771 | € 128.132 | € 45.252 | ▼ 65% |
| Cash | € 621.976 | € 635.637 | € 358.102 | € 549.694 | ▲ 54% |
| Opgepotte winst | € 502.112 | € 584.158 | € 556.356 | € 548.343 | ▼ 1% |
| Dividend | € 40.000 | € 40.000 | € 100.000 | € 30.200 | ▼ 70% |
| Bankschulden | € 10.446 | € 0 | € 0 | € 146 | |
| Balanstotaal | € 657.947 | € 671.429 | € 696.988 | € 606.094 | ▼ 13% |
Kerncijfers van Tandartspraktijk Morren Rohnny, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met Tandartspraktijk Morren Rohnny?
Wat er de jongste jaren bij Tandartspraktijk Morren Rohnny gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 22.187 (▼ 69% t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Sint-Truiden. KBO
- Rohnny Morren werd bestuurder. NBB
- Oprichting, gepubliceerd in het Staatsblad. Bron: Staatsblad ↗
Samengevat
Van € 82.062 winst in 2022 naar € 22.187 winst in 2025.
Betaalde al € 142.902 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2023, met € 122.046 winst.
Keerde in totaal € 210.200 dividend uit aan de eigenaars.
Bestuur
Achter Tandartspraktijk Morren Rohnny zit Rohnny Morren.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Rohnny Morren
Zaakvoerder
sinds 2008
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Terbeek 15
3800 Sint-Truiden
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Aandeelhouders volgens de Staatsblad-akten
Wie inbracht bij de oprichting en bij kapitaalverhogingen, met de akte als bron. Latere overdrachten van aandelen staan niet in het Staatsblad.
Oprichting
Bron: Akte ↗- Rohnny MORREN(oprichter) 100%
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0891.600.343
- Btw-nummer
- BE 0891.600.343
- Maatschappelijke zetel
- Terbeek 15, 3800 Sint-Truiden
- Namen & benamingen
- Tandartspraktijk Morren Rohnny
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 23 augustus 2007
- Peppol
- Actief · Actief sinds 3 nov 2025
- Contact
- [email protected]
- Activiteiten · NACE
Activiteiten van tandartspraktijken