Financiën
Boekjaar 2025
IL VITICOLO uit Tubize, ondernemingsnummer BE0890581942, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 37.561 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde IL VITICOLO een brutomarge van € 299.988 en een eigen vermogen van € 109.381. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 21.607 naar € 37.561. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. De schulden zijn onder controle. De jongste jaarrekening werd op 31 augustus 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 109.381
▲ 52% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 37.561
▲ 74% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 100.328
▲ 152% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 88.921.
Mensen en middelen in 2025
€ 115.473
▲ 45% t.o.v. 2024
Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.
€ 46.783
▼ 10% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 473.557
▲ 10% t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 51.146 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 9 jaar weg.
€ 19.229
▼ 28% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 26.421
▲ 64% t.o.v. 2024
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 61.617 | € 188.184 | € 198.228 | € 299.988 | ▲ 51% |
| Winst na belastingen | € 3.452 | € 36.358 | € 21.607 | € 37.561 | ▲ 74% |
| Eigen vermogen | € 13.856 | € 50.214 | € 71.820 | € 109.381 | ▲ 52% |
| Totale schulden | € 222.420 | € 353.011 | € 525.134 | € 555.761 | ▲ 6% |
| Cash | € 11.685 | € 83.488 | € 39.847 | € 100.328 | ▲ 152% |
| Terreinen & gebouwen | - | - | € 222.295 | € 192.758 | ▼ 13% |
| Opgepotte winst | € -4.744 | € 29.754 | € 51.360 | € 88.921 | ▲ 73% |
| Bankschulden | € 145.151 | € 243.308 | € 429.967 | € 473.557 | ▲ 10% |
| Balanstotaal | € 236.276 | € 403.225 | € 596.954 | € 665.142 | ▲ 11% |
Kerncijfers van IL VITICOLO, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met IL VITICOLO?
Wat er de jongste jaren bij IL VITICOLO gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 37.561 (▲ 74% t.o.v. 2024). te laat neergelegd Bron: NBB ↗
- Aurore ALLARD werd bestuurder. NBB
- Giusseppe SCICHILIONE werd bestuurder. NBB
- Nieuwe vestiging in Tubize. KBO
- Oprichting, gepubliceerd in het Staatsblad. Bron: Staatsblad ↗
Samengevat
Van € 3.452 winst in 2022 naar € 37.561 winst in 2025.
Betaalde al € 38.168 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2025, met € 37.561 winst.
Bestuur
Achter IL VITICOLO zitten Aurore ALLARD en Giusseppe SCICHILIONE.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Aurore ALLARD
Bestuurder-zaakvoerder
sinds 2019
Giusseppe SCICHILIONE
Bestuurder-zaakvoerder
sinds 2019
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Rue du Bon Voisin 117
1480 Tubize
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Aandeelhouders volgens de Staatsblad-akten
Wie inbracht bij de oprichting en bij kapitaalverhogingen, met de akte als bron. Latere overdrachten van aandelen staan niet in het Staatsblad.
Oprichting
Bron: Akte ↗- CONSOLE Fabio(associé unique) 100%
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0890.581.942
- Btw-nummer
- BE 0890.581.942
- Maatschappelijke zetel
- Rue du Bon Voisin 117, 1480 Tubize
- Namen & benamingen
- IL VITICOLO
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 4 juli 2007
- Peppol
- Actief · Actief sinds 17 jun 2025
- Activiteiten · NACE
Activiteiten van eetgelegenheden met volledige bediening
Restaurants van het traditionele type
Activiteiten van eetgelegenheden met beperkte bediening, muv mobiele eetgelegenheden
Fastfoodzaken, snackbars, frituren en dergelijke
Eetgelegenheden met volledige bediening
Eetgelegenheden met beperkte bediening