Financiën
Boekjaar 2025
M@DECO uit Gavere, ondernemingsnummer BE0889794757, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 3.583 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde M@DECO een brutomarge van € 46.722 en een eigen vermogen van € 170.626. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 375 naar € 3.583. Winstgevend, en de winst groeit. Er zit een gezonde buffer in het bedrijf. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 9 april 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 170.626
▼ 18% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 3.583
▲ € 3.208 t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 5.686
▼ 51% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
€ 40.431 uitgekeerd
Meer dan de winst van het jaar ging naar de aandeelhouders; de reserves zakten.
Mensen en middelen in 2025
€ 35.103
▼ 23% t.o.v. 2024
Waarvan in leasing € 31.771.
Schulden eind 2025
€ 131.274
▼ 20% t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 32.243 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 4 jaar weg.
€ 1.307
▼ 62% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 6.643
▼ 33% t.o.v. 2024
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 47.488 | € 42.164 | € 43.546 | € 46.722 | ▲ 7% |
| Winst na belastingen | € 6.802 | € 846 | € 375 | € 3.583 | ▲ € 3.208 |
| Eigen vermogen | € 219.862 | € 207.098 | € 207.473 | € 170.626 | ▼ 18% |
| Totale schulden | € 241.862 | € 200.691 | € 190.047 | € 192.155 | ▲ 1% |
| Cash | € 8.931 | € 2.163 | € 11.632 | € 5.686 | ▼ 51% |
| Terreinen & gebouwen | € 248.809 | € 227.406 | € 206.002 | € 184.599 | ▼ 10% |
| Opgepotte winst | € 213.662 | € 200.898 | € 201.273 | € 164.426 | ▼ 18% |
| Dividend | € 0 | € 13.610 | € 0 | € 40.431 | |
| Bankschulden | € 192.097 | € 164.354 | € 164.209 | € 131.274 | ▼ 20% |
| Balanstotaal | € 461.724 | € 407.790 | € 397.521 | € 362.781 | ▼ 9% |
Kerncijfers van M@DECO, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 30 april 2027.
Wat is er gebeurd met M@DECO?
Wat er de jongste jaren bij M@DECO gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 3.583 (▲ € 3.208 t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Gavere. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 6.802 winst in 2022 naar € 3.583 winst in 2025.
Betaalde al € 6.731 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2022, met € 6.802 winst.
Keerde in totaal € 54.041 dividend uit aan de eigenaars.
Bestuur
Achter M@DECO zit Matthieu Uyttendaele.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Matthieu Uyttendaele
Bestuurder
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Legen Heirweg 7 bus C
9890 Gavere
Legen Heirweg 7C
9890 Gavere
Actief sinds 21 juni 2007
Wie zit hier nog?
Eén gebouw vol ondernemers of één drukbezette brievenbus? Nog 9 bedrijven zijn op dit adres geregistreerd.
Alle bedrijven op dit adres →ANNIC
€ 131.118 brutomarge · 2025
CARROSSERIE LASSEEL
€ 1,9 miljoen brutomarge · 2025
CONTROL DE VUYST
€ 81.546 brutomarge · 2025
CHARLOU INVEST
€ 114.768 brutomarge · 2025
MATco
€ 438.856 brutomarge · 2025
+4 andere
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0889.794.757
- Btw-nummer
- BE 0889.794.757
- Maatschappelijke zetel
- Legen Heirweg 7 bus C, 9890 Gavere
- Namen & benamingen
- M@DECO
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 1 juni 2007
- Peppol
- Actief · Actief sinds 22 sep 2025
- Activiteiten · NACE
Schilderen van gebouwen
Schilderen