Knipperlichten
Signalen uit de jaarrekening, de KBO en het Staatsblad, elk met drempel en bron. Geen score, geen oordeel.
-
Cijfers gecorrigeerd NBB
Verbeterde jaarrekening neergelegd voor 2023.
Financiën
Boekjaar 2025
RINF MEDICA uit Tubize, ondernemingsnummer BE0889320150, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 12.990 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde RINF MEDICA een brutomarge van € 33.073 en een eigen vermogen van € 120.342. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 6.427 naar € 12.990. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 13 juli 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 120.342
▲ 12% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 12.990
▲ 102% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 80.953
▲ 44% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 112.282.
Mensen en middelen in 2025
€ 24.146
▼ 21% t.o.v. 2024
Waarvan in leasing € 24.146.
Schulden eind 2025
€ 24.787
▼ 19% t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 5.641 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 4 jaar weg.
€ 6.210
▲ 31% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 7.798
▲ 67% t.o.v. 2024
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Omzet | - | € 60.011 | - | - | |
| Brutomarge | € 15.106 | € 39.512 | € 44.439 | € 33.073 | ▼ 26% |
| Winst na belastingen | € 10.973 | € 8.142 | € 6.427 | € 12.990 | ▲ 102% |
| Eigen vermogen | € 92.783 | € 100.925 | € 107.352 | € 120.342 | ▲ 12% |
| Totale schulden | € 24.153 | € 27.356 | € 40.081 | € 38.795 | ▼ 3% |
| Cash | € 27.222 | € 36.414 | € 56.188 | € 80.953 | ▲ 44% |
| Opgepotte winst | € 86.583 | € 92.865 | € 99.292 | € 112.282 | ▲ 13% |
| Bankschulden | € 21.957 | € 18.177 | € 30.675 | € 24.787 | ▼ 19% |
| Balanstotaal | € 116.936 | € 128.281 | € 147.433 | € 159.137 | ▲ 8% |
Kerncijfers van RINF MEDICA, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met RINF MEDICA?
Wat er de jongste jaren bij RINF MEDICA gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 12.990 (▲ 102% t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 10.973 winst in 2022 naar € 12.990 winst in 2025.
Betaalde al € 20.847 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2025, met € 12.990 winst.
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Avenue des Jonquilles 31
1480 Tubize
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0889.320.150
- Btw-nummer
- BE 0889.320.150
- Maatschappelijke zetel
- Avenue des Jonquilles 31, 1480 Tubize
- Namen & benamingen
- RINF MEDICA
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 9 mei 2007
- Peppol
- Actief · Actief sinds 27 mrt 2026