Knipperlichten
Signalen uit de jaarrekening, de KBO en het Staatsblad, elk met drempel en bron. Geen score, geen oordeel.
-
Jaarrekening te laat NBB
Boekjaar 2021 werd 243 dagen na de wettelijke deadline neergelegd.
-
Jaarrekening ontbreekt NBB
Boekjaar 2022 werd verwacht vóór 31 juli 2023 en is niet neergelegd.
-
Niet op Peppol Peppol
Niet geregistreerd in het Peppol-netwerk, verplicht voor btw-plichtige ondernemingen sinds 1 januari 2026.
Financiën
Boekjaar 2021
M7N uit Steenokkerzeel, ondernemingsnummer BE0888938682, sloot boekjaar 2021 af met een resultaat van € 1.304 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde M7N een omzet van € 34.255 en een eigen vermogen van € 20.544. Tegenover boekjaar 2020 ging het resultaat van € 3.019 naar € 1.304. Het bedrijf draait winst. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 31 maart 2023 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 20.544
▲ 7% t.o.v. 2020
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 1.304
▼ 57% t.o.v. 2020
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 11.014
▼ 13% t.o.v. 2020
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2021. De opgepotte winst groeide naar € 1.944.
Schulden eind 2021
€ 517
Leningen bij banken en andere kredietverstrekkers, lang en kort.
€ 3.215
▼ 21% t.o.v. 2020
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 1.075
▲ 27% t.o.v. 2020
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2019 | 2020 | 2021 | Verschil 2020 → 2021 | |
|---|---|---|---|---|
| Omzet | € 33.694 | € 32.969 | € 34.255 | ▲ 4% |
| Brutomarge | € 14.774 | € 5.109 | € 4.844 | ▼ 5% |
| Winst na belastingen | € 10.007 | € 3.019 | € 1.304 | ▼ 57% |
| Eigen vermogen | € 16.221 | € 19.240 | € 20.544 | ▲ 7% |
| Totale schulden | € 6.723 | € 5.433 | € 4.807 | ▼ 12% |
| Cash | € 7.489 | € 12.629 | € 11.014 | ▼ 13% |
| Opgepotte winst | € -2.379 | € 640 | € 1.944 | ▲ 204% |
| Bankschulden | € 517 | € 517 | € 517 | |
| Balanstotaal | € 22.944 | € 24.673 | € 25.351 | ▲ 3% |
Kerncijfers van M7N, boekjaren 2019 tot 2021, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.De jaarrekening voor boekjaar 2022 is nog niet neergelegd; ze werd verwacht vóór 31 juli 2023.
Wat is er gebeurd met M7N?
Wat er de jongste jaren bij M7N gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2021: winst van € 1.304 (▼ 57% t.o.v. 2020). te laat neergelegd Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Steenokkerzeel. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 10.007 winst in 2019 naar € 1.304 winst in 2021.
Betaalde al € 4.596 vennootschapsbelasting sinds 2019.
Beste jaar ooit: 2019, met € 10.007 winst.
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Hof van Boetsfort 18
1820 Steenokkerzeel
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0888.938.682
- Btw-nummer
- BE 0888.938.682
- Maatschappelijke zetel
- Hof van Boetsfort 18, 1820 Steenokkerzeel
- Namen & benamingen
- M7N
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten vennootschap met beperkte aansprakelijkheid
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 23 april 2007
- Peppol
- Niet geregistreerd
- Activiteiten · NACE
Activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer van computerfaciliteiten
Computeradviesbureaus
Computerconsultancy-activiteiten
Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies
Overige fiscale dienstverlening
Activiteiten van ingenieurs en aanverwante technische adviseurs, exclusief landmeters-experts
Overige zakelijke dienstverlening, neg
Overige adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en beheer
+5