Financiën
Boekjaar 2025
ZALM uit Gent, ondernemingsnummer BE0888776851, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 31.291 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde ZALM een brutomarge van € 90.748 en een eigen vermogen van € 300.412. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 27.103 naar € 31.291. Winstgevend, en de winst groeit. Er zit een gezonde buffer in het bedrijf. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 27 maart 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 300.412
▼ 2% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 31.291
▲ 15% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 60.938
▲ € 58.661 t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
€ 36.000 uitgekeerd
Meer dan de winst van het jaar ging naar de aandeelhouders; de reserves zakten.
Mensen en middelen in 2025
€ 112.984
▼ 12% t.o.v. 2024
Waarvan in leasing € 112.657.
Schulden eind 2025
€ 26.264
▼ 35% t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 14.733 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 2 jaar weg.
€ 57.218
▲ 46% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 6.278
▼ 30% t.o.v. 2024
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 73.982 | € 70.566 | € 82.721 | € 90.748 | ▲ 10% |
| Winst na belastingen | € 19.191 | € 19.807 | € 27.103 | € 31.291 | ▲ 15% |
| Eigen vermogen | € 291.542 | € 288.019 | € 305.121 | € 300.412 | ▼ 2% |
| Totale schulden | € 195.419 | € 153.416 | € 129.846 | € 134.707 | ▲ 4% |
| Cash | € 5.321 | € 11.367 | € 2.277 | € 60.938 | ▲ € 58.661 |
| Opgepotte winst | € 285.342 | € 281.819 | € 298.921 | € 294.212 | ▼ 2% |
| Dividend | € 100.000 | € 23.330 | € 10.000 | € 36.000 | ▲ 260% |
| Bankschulden | € 69.813 | € 53.660 | € 40.296 | € 26.264 | ▼ 35% |
| Balanstotaal | € 486.961 | € 441.435 | € 434.967 | € 435.119 |
Kerncijfers van ZALM, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 30 april 2027.
Wat is er gebeurd met ZALM?
Wat er de jongste jaren bij ZALM gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 31.291 (▲ 15% t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Oprichting, gepubliceerd in het Staatsblad. Bron: Staatsblad ↗
- Nieuwe vestiging in Gent. KBO
- Sylvia Van Driessche werd bestuurder. NBB
- Jelle De Beule werd bestuurder. NBB
Samengevat
Van € 19.191 winst in 2022 naar € 31.291 winst in 2025.
Betaalde al € 44.654 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2025, met € 31.291 winst.
Keerde in totaal € 169.330 dividend uit aan de eigenaars.
Bestuur
Achter ZALM zitten Sylvia Van Driessche en Jelle De Beule.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Sylvia Van Driessche
Vennoot
sinds 2007
Jelle De Beule
Bestuurder
sinds 2007
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Visserij 48
9000 Gent
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Aandeelhouders volgens de Staatsblad-akten
Wie inbracht bij de oprichting en bij kapitaalverhogingen, met de akte als bron. Latere overdrachten van aandelen staan niet in het Staatsblad.
Oprichting
Bron: Akte ↗- DE BEULE Jelle André(oprichter) 98.4%
- VAN DRIESSCHE Sylvia Lucienne Louise(oprichter) 1.6%
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0888.776.851
- Btw-nummer
- BE 0888.776.851
- Maatschappelijke zetel
- Visserij 48, 9000 Gent
- Namen & benamingen
- ZALM
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten vennootschap met beperkte aansprakelijkheid
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 16 april 2007
- Peppol
- Actief · Actief sinds 1 sep 2025
- Activiteiten · NACE
Productie van televisieprogramma's
Productie van televisiefilms