Financiën
Boekjaar 2025
STIJN VANGENECHTEN uit Hechtel-Eksel, ondernemingsnummer BE0888602350, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € -9.145 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde STIJN VANGENECHTEN een brutomarge van € 13.728 en een eigen vermogen van € 280.674. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 69.598 naar € -9.145. Het bedrijf draaide verlies. Er zit een gezonde buffer in het bedrijf. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 9 december 2025 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 280.674
▼ 36% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ -9.145
▼ in 2024 nog € 69.598 winst
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 79.776
▼ 24% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Verlies, niets uit te keren
De reserves zakten naar € 262.074.
Mensen en middelen in 2025
€ 1.896
▼ 49% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 124.046
▼ 15% t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 12.148 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 10 jaar weg.
€ 1.841
▲ 66% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 14.812
▼ 14% t.o.v. 2024
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 38.056 | € 232.421 | € 108.891 | € 13.728 | ▼ 87% |
| Winst na belastingen | € -20.129 | € 182.955 | € 69.598 | € -9.145 | ▼ € 78.743 |
| Eigen vermogen | € 286.471 | € 469.427 | € 439.024 | € 280.674 | ▼ 36% |
| Totale schulden | € 308.011 | € 193.126 | € 167.733 | € 144.889 | ▼ 14% |
| Cash | € 55.864 | € 312.372 | € 104.675 | € 79.776 | ▼ 24% |
| Terreinen & gebouwen | € 332.153 | € 169.958 | € 155.307 | € 140.655 | ▼ 9% |
| Opgepotte winst | € 267.871 | € 450.827 | € 420.424 | € 262.074 | ▼ 38% |
| Dividend | € 0 | € 0 | € 100.000 | € 149.206 | ▲ 49% |
| Bankschulden | € 288.698 | € 171.973 | € 146.282 | € 124.046 | ▼ 15% |
| Balanstotaal | € 594.482 | € 662.553 | € 606.757 | € 425.562 | ▼ 30% |
Kerncijfers van STIJN VANGENECHTEN, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 30 januari 2027.
Wat is er gebeurd met STIJN VANGENECHTEN?
Wat er de jongste jaren bij STIJN VANGENECHTEN gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: verlies van € 9.145 (▼ € 78.743 t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Hechtel-Eksel. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 20.129 verlies in 2022 naar € 9.145 verlies in 2025.
Betaalde al € 32.535 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2023, met € 182.955 winst.
Keerde in totaal € 249.206 dividend uit aan de eigenaars.
Bestuur
Achter STIJN VANGENECHTEN zit Stijn Vangenechten. Zelf heeft het 37.2% van Talent Peaks Holding.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Stijn Vangenechten
Bestuurder
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Weverstraat 28
3940 Hechtel-Eksel
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0888.602.350
- Btw-nummer
- BE 0888.602.350
- Maatschappelijke zetel
- Weverstraat 28, 3940 Hechtel-Eksel
- Namen & benamingen
- STIJN VANGENECHTEN
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 6 april 2007
- Peppol
- Actief · Actief sinds 12 sep 2025
- Activiteiten · NACE
Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies
Overige adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en beheer
Overige adviesbureaus op het gebied van bedrijfsbeheer; adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering