Financiën
Boekjaar 2025
CECANDE uit Sint-Genesius-Rode, ondernemingsnummer BE0888473379, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 130.219 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde CECANDE een brutomarge van € 45.654 en een eigen vermogen van € 4,2 miljoen. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 50.026 naar € 130.219. Winstgevend, en de winst groeit. Er zit een gezonde buffer in het bedrijf. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 30 september 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 4,2 miljoen
▼ 2% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 130.219
▲ 160% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 680.494
▼ 64% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
€ 200.000 uitgekeerd
Meer dan de winst van het jaar ging naar de aandeelhouders; de reserves zakten.
Mensen en middelen in 2025
0
Gemiddeld over het boekjaar, volgens de sociale balans.
€ 39.752
▲ 20% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 268.946
▼ 15% t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 51.306 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 5 jaar weg.
€ 33.528
▲ 4% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 79.425
▲ 279% t.o.v. 2024
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 673.964 | € 21.457 | € 29.226 | € 45.654 | ▲ 56% |
| Winst na belastingen | € 442.040 | € 24.895 | € 50.026 | € 130.219 | ▲ 160% |
| Eigen vermogen | € 4.355.197 | € 4.380.092 | € 4.230.118 | € 4.160.337 | ▼ 2% |
| Totale schulden | € 590.648 | € 213.180 | € 372.090 | € 384.983 | ▲ 3% |
| Cash | € 2.633.310 | € 2.261.323 | € 1.889.575 | € 680.494 | ▼ 64% |
| Terreinen & gebouwen | € 248.636 | € 248.341 | € 615.778 | € 689.325 | ▲ 12% |
| Opgepotte winst | € 4.342.797 | € 4.367.692 | € 4.217.718 | € 4.147.937 | ▼ 2% |
| Dividend | € 206.000 | € 0 | € 200.000 | € 200.000 | |
| Bankschulden | € 215.576 | € 154.690 | € 316.035 | € 268.946 | ▼ 15% |
| Balanstotaal | € 4.945.845 | € 4.593.272 | € 4.602.208 | € 4.545.320 | ▼ 1% |
Kerncijfers van CECANDE, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met CECANDE?
Wat er de jongste jaren bij CECANDE gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 130.219 (▲ 160% t.o.v. 2024). te laat neergelegd Bron: NBB ↗
- Charles Demoulin werd bestuurder. NBB
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
- Nieuwe vestiging in Oudergem. KBO
Samengevat
Van € 442.040 winst in 2022 naar € 130.219 winst in 2025.
Betaalde al € 315.295 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2022, met € 442.040 winst.
Keerde in totaal € 606.000 dividend uit aan de eigenaars.
Bestuur
Achter CECANDE zit Charles Demoulin. Zelf heeft het 13.2% van Deminor Recovery Services.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Charles Demoulin
Bestuurder
sinds 2007
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Sint-Annalaan 148
1640 Sint-Genesius-Rode
Jean Van Horenbeecklaan 44/46
1160 Oudergem
Actief sinds 1 april 2007
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0888.473.379
- Btw-nummer
- BE 0888.473.379
- Maatschappelijke zetel
- Sint-Annalaan 148, 1640 Sint-Genesius-Rode
- Namen & benamingen
- CECANDE
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 3 april 2007
- Peppol
- Actief · Actief sinds 7 jan 2026
- Activiteiten · NACE
Overige rechtskundige dienstverlening