Financiën
Boekjaar 2026
EBOVA uit Merelbeke-Melle, ondernemingsnummer BE0887928694, sloot boekjaar 2026 af met een resultaat van € 237.815 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde EBOVA een brutomarge van € 703.494 en een eigen vermogen van € 1,8 miljoen. Tegenover boekjaar 2025 ging het resultaat van € 96.887 naar € 237.815. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. De schulden zijn onder controle. De jongste jaarrekening werd op 29 oktober 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 1,8 miljoen
▲ 15% t.o.v. 2025
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 237.815
▲ 145% t.o.v. 2025
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 13.665
▲ € 10.836 t.o.v. 2025
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2026. De opgepotte winst groeide naar € 1,5 miljoen.
Schulden eind 2026
€ 4,4 miljoen
▲ 1% t.o.v. 2025
Dit jaar wordt € 398.780 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 11 jaar weg.
€ 11.010
▲ € 10.566 t.o.v. 2025
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 139.558
▲ € 121.507 t.o.v. 2025
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2022 | 2023 | 2025 | 2026 | Verschil 2025 → 2026 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 352.882 | € 500.293 | € 703.007 | € 703.494 | |
| Winst na belastingen | € 85.371 | € 178.750 | € 96.887 | € 237.815 | ▲ 145% |
| Eigen vermogen | € 538.490 | € 717.241 | € 1.604.833 | € 1.842.648 | ▲ 15% |
| Totale schulden | € 4.412.151 | € 4.557.903 | € 6.449.635 | € 6.293.857 | ▼ 2% |
| Cash | € 16.392 | € 4.150 | € 2.829 | € 13.665 | ▲ € 10.836 |
| Terreinen & gebouwen | € 4.844.730 | € 5.317.768 | € 7.831.548 | € 7.722.737 | ▼ 1% |
| Opgepotte winst | € 418.490 | € 597.241 | € 1.272.316 | € 1.510.131 | ▲ 19% |
| Bankschulden | € 2.622.133 | € 2.913.171 | € 4.372.425 | € 4.404.585 | ▲ 1% |
| Balanstotaal | € 5.019.886 | € 5.340.315 | € 8.142.628 | € 8.218.263 | ▲ 1% |
Kerncijfers van EBOVA, boekjaren 2022 tot 2026, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2027) verwacht vóór 31 oktober 2027.
Wat is er gebeurd met EBOVA?
Wat er de jongste jaren bij EBOVA gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2026: winst van € 237.815 (▲ 145% t.o.v. 2025). Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Merelbeke-Melle. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 85.371 winst in 2022 naar € 237.815 winst in 2026.
Betaalde al € 226.216 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2026, met € 237.815 winst.
Bestuur
Het aandeel van Algemene Invoer van Dranken komt uit de eigen jaarrekening van die aandeelhouder; kleine vennootschappen melden hun aandeelhouders zelf niet.
EBOVAAchter EBOVA zitten Eline Van Bogaert en Nicolas De Groote. De aandelen zijn in handen van Algemene Invoer van Dranken (99%).
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2026
Nicolas De Groote
Bestuurder
Ook actief bij: Algemene Invoer van Dranken, BIERHANDEL VB, BIERHALLE, PRIK & TIK
Aandeelhouders
Participaties
Geen participaties in andere bedrijven gemeld.
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Brusselsesteenweg 153A
9090 Merelbeke-Melle
Wie zit hier nog?
Eén gebouw vol ondernemers of één drukbezette brievenbus? Nog 4 bedrijven zijn op dit adres geregistreerd.
Alle bedrijven op dit adres →Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0887.928.694
- Btw-nummer
- BE 0887.928.694
- Maatschappelijke zetel
- Brusselsesteenweg 153A, 9090 Merelbeke-Melle
- Namen & benamingen
- EBOVA
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 13 maart 2007
- Peppol
- Actief · Actief sinds 9 dec 2025
- Activiteiten · NACE
Handel in eigen onroerend goed
Activiteiten van holdings
Verhuur en exploitatie van eigen of geleased niet-residentieel onroerend goed, exclusief terreinen
Holdings