Financiën
Boekjaar 2025
ELLE ET LUI uit Haaltert, ondernemingsnummer BE0885933464, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 6.504 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde ELLE ET LUI een brutomarge van € 20.896 en een eigen vermogen van € 38.587. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 8.625 naar € 6.504. Het bedrijf draait winst. Er zit een gezonde buffer in het bedrijf. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 30 januari 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 38.587
▼ 25% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 6.504
▼ 25% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 15.619
▼ 19% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
€ 19.414 uitgekeerd
Meer dan de winst van het jaar ging naar de aandeelhouders; de reserves zakten.
Mensen en middelen in 2025
€ 5
▼ 94% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 2.027
▲ 133% t.o.v. 2024
Leningen bij banken en andere kredietverstrekkers, lang en kort.
€ 3.705
▲ 17% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 1.503
▲ 237% t.o.v. 2024
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 21.102 | € 28.168 | € 22.414 | € 20.896 | ▼ 7% |
| Winst na belastingen | € 7.489 | € 12.028 | € 8.625 | € 6.504 | ▼ 25% |
| Eigen vermogen | € 30.844 | € 42.872 | € 51.497 | € 38.587 | ▼ 25% |
| Totale schulden | € 10.049 | € 7.973 | € 4.524 | € 27.525 | ▲ € 23.001 |
| Cash | € 151 | € 14.942 | € 19.296 | € 15.619 | ▼ 19% |
| Opgepotte winst | € 24.644 | € 36.672 | € 45.297 | € 32.387 | ▼ 29% |
| Dividend | € 0 | € 0 | € 0 | € 19.414 | |
| Bankschulden | € 2.008 | € 2.026 | € 869 | € 2.027 | ▲ 133% |
| Balanstotaal | € 40.893 | € 50.845 | € 56.021 | € 66.112 | ▲ 18% |
Kerncijfers van ELLE ET LUI, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 30 januari 2027.
Wat is er gebeurd met ELLE ET LUI?
Wat er de jongste jaren bij ELLE ET LUI gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 6.504 (▼ 25% t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
- Nieuwe vestiging in Haaltert. KBO
Samengevat
Van € 7.489 winst in 2022 naar € 6.504 winst in 2025.
Betaalde al € 26.822 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2023, met € 12.028 winst.
Keerde in totaal € 19.414 dividend uit aan de eigenaars.
Bestuur
Achter ELLE ET LUI zitten MAXIME VERSMESSEN en HEDWIGE STORME.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
MAXIME VERSMESSEN
Bestuurder
HEDWIGE STORME
Bestuurder
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Advocaat de Backerstraat(DE) 54
9450 Haaltert
Advocaat de Backerstraat(DE) 54A
9450 Haaltert
Actief sinds 6 december 2006
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0885.933.464
- Btw-nummer
- BE 0885.933.464
- Maatschappelijke zetel
- Advocaat de Backerstraat(DE) 54, 9450 Haaltert
- Namen & benamingen
- ELLE ET LUI
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 26 december 2006
- Peppol
- Actief · Actief sinds 1 jan 2001
- Activiteiten · NACE
Administratieve en ondersteunende activiteiten ten behoeve van kantoren
Diverse administratieve activiteiten ten behoeve van kantoren
Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies
Overige adviesbureaus op het gebied van bedrijfsbeheer; adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering