Financiën
Boekjaar 2025
C.R.E.C. COSMETIC uit Fléron, ondernemingsnummer BE0884830238, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € -1.042 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde C.R.E.C. COSMETIC een brutomarge van € 83.984 en een eigen vermogen van € 42.772. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 4.913 naar € -1.042. Het bedrijf draaide verlies. Er zit een gezonde buffer in het bedrijf. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 26 augustus 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 42.772
▼ 2% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ -1.042
▼ in 2024 nog € 4.913 winst
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 65.909
▲ 5% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Verlies, niets uit te keren
De reserves zakten naar € 36.772.
Mensen en middelen in 2025
≈ 1
Geen personeel op de loonlijst. Eén bestuurder, dus wellicht werkt die zelf in de zaak.
€ 80.495
▲ 15% t.o.v. 2024
Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.
Schulden eind 2025
Geen
Geen leningen bij de bank op de laatste dag van het boekjaar.
€ 1.178
▼ 83% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 18.846
▲ 73% t.o.v. 2024
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 61.590 | € 77.106 | € 80.450 | € 83.984 | ▲ 4% |
| Winst na belastingen | € -10.199 | € 3.413 | € 4.913 | € -1.042 | ▼ € 5.955 |
| Eigen vermogen | € 35.487 | € 38.900 | € 43.814 | € 42.772 | ▼ 2% |
| Totale schulden | € 39.245 | € 30.944 | € 38.227 | € 47.702 | ▲ 25% |
| Cash | € 43.393 | € 53.604 | € 62.764 | € 65.909 | ▲ 5% |
| Opgepotte winst | € 29.487 | € 32.900 | € 37.814 | € 36.772 | ▼ 3% |
| Balanstotaal | € 74.732 | € 69.844 | € 82.041 | € 90.474 | ▲ 10% |
Kerncijfers van C.R.E.C. COSMETIC, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met C.R.E.C. COSMETIC?
Wat er de jongste jaren bij C.R.E.C. COSMETIC gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: verlies van € 1.042 (▼ € 5.955 t.o.v. 2024). te laat neergelegd Bron: NBB ↗
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
- Nieuwe vestiging in Fléron. KBO
Samengevat
Van € 10.199 verlies in 2022 naar € 1.042 verlies in 2025.
Betaalde al € 10.445 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2024, met € 4.913 winst.
Bestuur
Achter C.R.E.C. COSMETIC zit Caroline Demonceau.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Caroline Demonceau
Bestuurder
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Avenue des Martyrs 258
4620 Fléron
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0884.830.238
- Btw-nummer
- BE 0884.830.238
- Maatschappelijke zetel
- Avenue des Martyrs 258, 4620 Fléron
- Namen & benamingen
- C.R.E.C. COSMETIC
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Coöperatieve vennootschap met onbeperkte aansprakelijkheid
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 8 november 2006
- Peppol
- Actief · Actief sinds 1 okt 2025
- Activiteiten · NACE
Detailhandel in cosmetica en toiletartikelen
Overige lichaamsverzorging
Schoonheidszorg
Schoonheidsverzorging en andere schoonheidsbehandelingen
Activiteiten van kuuroorden, sauna’s en stoombaden
Schoonheidsverzorging
Sauna's, solaria, baden enz.