Financiën
Boekjaar 2025
Supervis Delvaux André uit Kortenaken, ondernemingsnummer BE0884658806, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 178.108 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde Supervis Delvaux André een brutomarge van € 315.704 en een eigen vermogen van € 461.049. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 67.507 naar € 178.108. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 22 juli 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 461.049
▲ 63% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 178.108
▲ 164% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 582.178
▲ 46% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 448.649.
Mensen en middelen in 2025
€ 45.702
▼ 27% t.o.v. 2024
Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.
Schulden eind 2025
Geen
Geen leningen bij de bank op de laatste dag van het boekjaar.
€ 7.218
▲ 39% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 54.999
▲ 114% t.o.v. 2024
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 136.368 | € 96.217 | € 171.202 | € 315.704 | ▲ 84% |
| Winst na belastingen | € 58.649 | € 19.249 | € 67.507 | € 178.108 | ▲ 164% |
| Eigen vermogen | € 346.080 | € 365.329 | € 282.941 | € 461.049 | ▲ 63% |
| Totale schulden | € 85.359 | € 96.199 | € 129.875 | € 128.393 | ▼ 1% |
| Cash | € 413.163 | € 452.035 | € 398.547 | € 582.178 | ▲ 46% |
| Opgepotte winst | € 333.680 | € 352.929 | € 270.541 | € 448.649 | ▲ 66% |
| Dividend | € 0 | € 0 | € 149.896 | € 0 | ▼ 100% |
| Balanstotaal | € 431.439 | € 461.528 | € 412.815 | € 589.441 | ▲ 43% |
Kerncijfers van Supervis Delvaux André, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met Supervis Delvaux André?
Wat er de jongste jaren bij Supervis Delvaux André gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 178.108 (▲ 164% t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Kortenaken. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 58.649 winst in 2022 naar € 178.108 winst in 2025.
Betaalde al € 149.272 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2025, met € 178.108 winst.
Keerde in totaal € 149.896 dividend uit aan de eigenaars.
Bestuur
Achter Supervis Delvaux André zit André DELVAUX.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
André DELVAUX
Bestuurder
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Zandrodestraat 28
3470 Kortenaken
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0884.658.806
- Btw-nummer
- BE 0884.658.806
- Maatschappelijke zetel
- Zandrodestraat 28, 3470 Kortenaken
- Namen & benamingen
- Supervis Delvaux André
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 10 oktober 2006
- Peppol
- Actief · Actief sinds 7 nov 2025
- Activiteiten · NACE
Detailhandel in groenten en fruit
Markt- en straathandel in voedingsmiddelen
Markt- en straathandel in voedings- en genotmiddelen