Financiën
Boekjaar 2025
von Arx uit Heist-op-den-Berg, ondernemingsnummer BE0884647720, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 17.708 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde von Arx een brutomarge van € 88.261 en een eigen vermogen van € 153.707. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 55.878 naar € 17.708. Het bedrijf draait winst. De buffer groeit. De schulden zijn onder controle. De jongste jaarrekening werd op 5 augustus 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 153.707
▲ 13% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 17.708
▼ 68% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 389
▼ 95% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 139.957.
Mensen en middelen in 2025
€ 54.933
▼ 30% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 240.837
▲ 44% t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 42.758 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 5 jaar weg.
€ 5.078
▼ 86% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 54.900
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 80.192 | € 83.261 | € 125.737 | € 88.261 | ▼ 30% |
| Winst na belastingen | € 41.063 | € 11.768 | € 55.878 | € 17.708 | ▼ 68% |
| Eigen vermogen | € 59.584 | € 105.121 | € 135.999 | € 153.707 | ▲ 13% |
| Totale schulden | € 272.860 | € 353.535 | € 287.043 | € 300.815 | ▲ 5% |
| Cash | € 40.661 | € 4.075 | € 8.153 | € 389 | ▼ 95% |
| Terreinen & gebouwen | € 168.529 | € 149.575 | € 130.622 | € 91.668 | ▼ 30% |
| Opgepotte winst | € 29.384 | € 91.371 | € 122.249 | € 139.957 | ▲ 14% |
| Dividend | € 15.000 | € 800 | € 25.000 | € 0 | ▼ 100% |
| Bankschulden | € 172.425 | € 205.797 | € 167.651 | € 240.837 | ▲ 44% |
| Balanstotaal | € 332.444 | € 458.657 | € 423.042 | € 454.522 | ▲ 7% |
Kerncijfers van von Arx, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met von Arx?
Wat er de jongste jaren bij von Arx gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 17.708 (▼ 68% t.o.v. 2024). te laat neergelegd Bron: NBB ↗
- Kapitaalverhoging van € 11.600, gepubliceerd in het Staatsblad. Bron: Staatsblad ↗
- Nieuwe vestiging in Heist-op-den-Berg. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 41.063 winst in 2022 naar € 17.708 winst in 2025.
Betaalde al € 41.871 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2024, met € 55.878 winst.
Keerde in totaal € 40.800 dividend uit aan de eigenaars.
Bestuur
Achter von Arx zit Filip von Arx.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Filip von Arx
Bestuurder
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Neetweg(HAL) 24 bus A
2220 Heist-op-den-Berg
Neetweg(HAL) 24A
2220 Heist-op-den-Berg
Actief sinds 1 mei 2008
Wie zit hier nog?
Eén gebouw vol ondernemers of één drukbezette brievenbus? Nog 2 bedrijven zijn op dit adres geregistreerd.
Alle bedrijven op dit adres →Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0884.647.720
- Btw-nummer
- BE 0884.647.720
- Maatschappelijke zetel
- Neetweg(HAL) 24 bus A, 2220 Heist-op-den-Berg
- Namen & benamingen
- von Arx
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten vennootschap met beperkte aansprakelijkheid
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 30 oktober 2006
- Peppol
- Actief · Actief sinds 17 aug 2026
- Contact
- [email protected]
- Activiteiten · NACE
Activiteiten van ingenieurs en aanverwante technische adviseurs, exclusief landmeters-experts
Technische studiën en ingenieursactiviteiten