Actief · volgens de KBO, 2 november 2026

M & M RENOVATION

BE0883751954

Rechtspersoon Besloten Vennootschap 1 vestiging

M & M RENOVATION staat in de KBO onder de restcategorie “Overige gespecialiseerde bouwactiviteiten”; die code zegt weinig over wat het bedrijf concreet doet. BV, gestart op 26 september 2006, 1 vestiging.

Afrikalaan 309 bus A, 9000 Gent

Achter het bedrijf: Orhan Kurt.

Actief voor

20 jaar, 1 maand

Financiën

Boekjaar 2025

M & M RENOVATION uit Gent, ondernemingsnummer BE0883751954, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 84.182 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde M & M RENOVATION een brutomarge van € 135.959 en een eigen vermogen van € 465.912. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 4.684 naar € 84.182. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 30 september 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.

Wat het waard is Groeit

€ 465.912

▲ 22% t.o.v. 2024

Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.

Winst Groeit

€ 84.182

▲ € 79.498 t.o.v. 2024

Winst na belastingen over het boekjaar.

Geld op de bank

€ 106.585

▲ 51% t.o.v. 2024

Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.

Waar de winst naartoe gaat Groeit

Blijft in het bedrijf

Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 447.312.

Mensen en middelen in 2025

Voertuigen en materieel

€ 11.379

▲ 4% t.o.v. 2024

Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.

Schulden eind 2025

Bankschulden

€ 7.775

▼ 66% t.o.v. 2024

Leningen bij banken en andere kredietverstrekkers, lang en kort.

Aan leveranciers

€ 160.707

▼ 20% t.o.v. 2024

Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.

Belastingen

€ 69.805

▲ 48% t.o.v. 2024

Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.

Kerncijfers per boekjaar Download kerncijfers (CSV)
2022202320242025Verschil 2024 → 2025
Brutomarge € 173.785 € 121.771 € 10.787 € 135.959 ▲ € 125.172
Winst na belastingen € 94.471 € 60.663 € 4.684 € 84.182 ▲ € 79.498
Eigen vermogen € 316.383 € 377.047 € 381.730 € 465.912 ▲ 22%
Totale schulden € 531.462 € 355.480 € 363.901 € 328.421 ▼ 10%
Cash € 171.841 € 120.690 € 70.592 € 106.585 ▲ 51%
Opgepotte winst € 297.783 € 358.447 € 363.130 € 447.312 ▲ 23%
Bankschulden € 13.481 € 43.640 € 22.841 € 7.775 ▼ 66%
Balanstotaal € 847.845 € 732.527 € 745.632 € 794.333 ▲ 7%

Kerncijfers van M & M RENOVATION, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.

Wat is er gebeurd met M & M RENOVATION?

Wat er de jongste jaren bij M & M RENOVATION gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:

  • Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 84.182 (▲ € 79.498 t.o.v. 2024). te laat neergelegd Bron: NBB ↗
  • Oprichting, gepubliceerd in het Staatsblad. Bron: Staatsblad ↗
  • Nieuwe vestiging in Gent. KBO

Samengevat

Van € 94.471 winst in 2022 naar € 84.182 winst in 2025.

Betaalde al € 158.389 vennootschapsbelasting sinds 2022.

Beste jaar ooit: 2022, met € 94.471 winst.

Bestuur

Orhan Kurt
M & M RENOVATION

Achter M & M RENOVATION zit Orhan Kurt.

Bestuurders

Volgens jaarrekening 2025

Orhan Kurt

Bestuurder

Vestigingen

Vestigingseenheden

Fysieke locaties van dit bedrijf

Maatschappelijke zetel

Afrikalaan 309 bus A

9000 Gent

Wie zit hier nog?

Eén gebouw vol ondernemers of één drukbezette brievenbus? Nog 1 bedrijven zijn op dit adres geregistreerd.

Alle bedrijven op dit adres →

Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.

Aandeelhouders volgens de Staatsblad-akten

Wie inbracht bij de oprichting en bij kapitaalverhogingen, met de akte als bron. Latere overdrachten van aandelen staan niet in het Staatsblad.

Oprichting

Bron: Akte ↗
  • YILMAZ Metin(oprichter) 50%
  • CALISKAN Mehmet(oprichter) 40%
  • CALISKAN Nurdan(oprichter) 10%

Gegevens

Ondernemingsnummer
0883.751.954
Btw-nummer
BE 0883.751.954
Maatschappelijke zetel
Afrikalaan 309 bus A, 9000 Gent
Namen & benamingen
M & M RENOVATION
Type onderneming
Rechtspersoon
Juridische vorm
Besloten Vennootschap
Juridische situatie
Normale toestand
Startdatum
26 september 2006
Peppol
Actief · Actief sinds 29 dec 2025
Activiteiten · NACE

Overige gespecialiseerde bouwactiviteiten, neg

Overige gespecialiseerde werkzaamheden in de bouw

Overige gespecialiseerde bouwwerkzaamheden

Veelgestelde vragen

Wat doet M & M RENOVATION?
M & M RENOVATION staat in de KBO onder de restcategorie “Overige gespecialiseerde bouwactiviteiten”; die code zegt weinig over wat het bedrijf concreet doet. BV, gestart op 26 september 2006, 1 vestiging.
Wat is het adres van M & M RENOVATION?
De maatschappelijke zetel van M & M RENOVATION is gevestigd te Afrikalaan 309 bus A, 9000 Gent.
Is M & M RENOVATION nog actief?
Ja. Volgens de KBO (2 november 2026) is M & M RENOVATION actief, juridische situatie “Normale toestand”, gestart op 26 september 2006.
Is M & M RENOVATION geregistreerd op Peppol?
Ja, M & M RENOVATION is geregistreerd op het Peppol netwerk met ID 0208:0883751954.
Wat is het ondernemingsnummer van M & M RENOVATION?
Het ondernemingsnummer van M & M RENOVATION is BE0883751954.
Wanneer is M & M RENOVATION opgericht?
M & M RENOVATION is opgericht op 26 september 2006.