Knipperlichten
Signalen uit de jaarrekening, de KBO en het Staatsblad, elk met drempel en bron. Geen score, geen oordeel.
-
Verlies twee jaar op rij NBB
Negatief resultaat in 2024 en 2025.
Financiën
Boekjaar 2025
NICO PARKET uit Puurs-Sint-Amands, ondernemingsnummer BE0883630408, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € -81.239 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde NICO PARKET een brutomarge van € 17.572 en een eigen vermogen van € 279.331. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € -62.307 naar € -81.239. Het bedrijf draaide verlies. Er zit een gezonde buffer in het bedrijf. De schulden zijn onder controle. De jongste jaarrekening werd op 28 augustus 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 279.331
▼ 23% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ -81.239
▼ 30 % meer verlies dan in 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 15.004
▲ 131% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Verlies, niets uit te keren
De reserves zakten naar € 268.431.
Schulden eind 2025
€ 610.918
▼ 11% t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 87.548 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 7 jaar weg.
€ 43.780
▲ 23% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 202
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 368.511 | € 231.293 | € -34.896 | € 17.572 | ▲ € 52.468 |
| Winst na belastingen | € 177.780 | € 92.114 | € -62.307 | € -81.239 | ▼ € 18.932 |
| Eigen vermogen | € 330.764 | € 422.878 | € 360.570 | € 279.331 | ▼ 23% |
| Totale schulden | € 988.453 | € 790.597 | € 720.932 | € 654.899 | ▼ 9% |
| Cash | € 279.371 | € 91.225 | € 6.500 | € 15.004 | ▲ 131% |
| Terreinen & gebouwen | € 822.179 | € 519.657 | € 519.657 | € 465.347 | ▼ 10% |
| Opgepotte winst | € 319.864 | € 411.978 | € 349.670 | € 268.431 | ▼ 23% |
| Bankschulden | € 870.701 | € 780.851 | € 685.339 | € 610.918 | ▼ 11% |
| Balanstotaal | € 1.319.217 | € 1.213.475 | € 1.081.502 | € 934.230 | ▼ 14% |
Kerncijfers van NICO PARKET, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 30 april 2027.
Wat is er gebeurd met NICO PARKET?
Wat er de jongste jaren bij NICO PARKET gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: verlies van € 81.239. te laat neergelegd Bron: NBB ↗
- Oprichting, gepubliceerd in het Staatsblad. Bron: Staatsblad ↗
- Nieuwe vestiging in Puurs-Sint-Amands. KBO
Samengevat
Van € 177.780 winst in 2022 naar € 81.239 verlies in 2025.
Betaalde al € 65.001 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2022, met € 177.780 winst.
Bestuur
Achter NICO PARKET zit Borghys Martine.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Borghys Martine
Bestuurder
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Dendermondsesteenweg 172
2870 Puurs-Sint-Amands
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Aandeelhouders volgens de Staatsblad-akten
Wie inbracht bij de oprichting en bij kapitaalverhogingen, met de akte als bron. Latere overdrachten van aandelen staan niet in het Staatsblad.
Oprichting
Bron: Akte ↗- ROBBRECHT Nico Karel Simonne(oprichter) 50%
- BORGHYS Martine Hortense(oprichter) 50%
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0883.630.408
- Btw-nummer
- BE 0883.630.408
- Maatschappelijke zetel
- Dendermondsesteenweg 172, 2870 Puurs-Sint-Amands
- Namen & benamingen
- NICO PARKET
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten vennootschap met beperkte aansprakelijkheid
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 18 september 2006
- Peppol
- Actief · Actief sinds 16 dec 2025
- Activiteiten · NACE
Schoonheidsverzorging en andere schoonheidsbehandelingen
Schoonheidsverzorging
Kappers- en barbiersactiviteiten
Activiteiten van kuuroorden, sauna’s en stoombaden
Kapsalons
Sauna's, solaria, baden enz.
Haarverzorging