Financiën
Boekjaar 2025
Reubens Bouw uit Knokke-Heist, ondernemingsnummer BE0883219939, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 98.681 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde Reubens Bouw een brutomarge van € 167.197 en een eigen vermogen van € 211.837. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 41.126 naar € 98.681. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. De schulden zijn onder controle. De jongste jaarrekening werd op 14 juli 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 211.837
▲ 87% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 98.681
▲ 140% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 48.873
▲ € 45.845 t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 191.837.
Mensen en middelen in 2025
€ 8.502
▼ 39% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 337.600
Dit jaar wordt € 29.318 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 12 jaar weg.
€ 8.406
▲ 51% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 50.643
▲ 289% t.o.v. 2024
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 19.654 | € 69.375 | € 72.214 | € 167.197 | ▲ 132% |
| Winst na belastingen | € 2.527 | € 36.530 | € 41.126 | € 98.681 | ▲ 140% |
| Eigen vermogen | € 87.267 | € 123.796 | € 113.156 | € 211.837 | ▲ 87% |
| Totale schulden | € 54.706 | € 34.233 | € 18.583 | € 396.651 | ▲ € 378.068 |
| Cash | € 10.596 | € 2.965 | € 3.028 | € 48.873 | ▲ € 45.845 |
| Terreinen & gebouwen | € 13.200 | € 11.000 | € 8.800 | € 468.532 | ▲ € 459.732 |
| Opgepotte winst | € 67.267 | € 103.796 | € 93.156 | € 191.837 | ▲ 106% |
| Dividend | € 19.500 | € 0 | € 51.767 | € 0 | ▼ 100% |
| Bankschulden | € 0 | € 0 | € 0 | € 337.600 | |
| Balanstotaal | € 141.973 | € 158.030 | € 131.739 | € 608.488 | ▲ € 476.749 |
Kerncijfers van Reubens Bouw, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met Reubens Bouw?
Wat er de jongste jaren bij Reubens Bouw gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 98.681 (▲ 140% t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Knokke-Heist. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 2.527 winst in 2022 naar € 98.681 winst in 2025.
Betaalde al € 92.290 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2025, met € 98.681 winst.
Keerde in totaal € 71.267 dividend uit aan de eigenaars.
Bestuur
Achter Reubens Bouw zitten Ann Verheye en Francis Reubens.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Ann Verheye
Bestuurder
Francis Reubens
Bestuurder
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Kapellaan 42
8301 Knokke-Heist
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0883.219.939
- Btw-nummer
- BE 0883.219.939
- Maatschappelijke zetel
- Kapellaan 42, 8301 Knokke-Heist
- Namen & benamingen
- Reubens Bouw
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 30 augustus 2006
- Peppol
- Actief · Actief sinds 25 nov 2025
- Activiteiten · NACE
Algemene bouw van residentiële gebouwen
Bouwen van individuele huizen
Vervaardiging van overige geconfectioneerde artikelen van textiel, muv kleding
Overige gespecialiseerde bouwactiviteiten, neg
Confectie van overige textielartikelen
Overige gespecialiseerde werkzaamheden in de bouw
Overige gespecialiseerde bouwwerkzaamheden