Actief · volgens de KBO, 2 november 2026

L'ATELIER D'OPTIQUE SP

BE0882236279

Rechtspersoon Besloten Vennootschap 1 vestiging

L'ATELIER D'OPTIQUE SP is een winkel in Montigny-le-Tilleul. BV, gestart op 3 juli 2006, 1 vestiging.

Rue de Marbaix 239, 6110 Montigny-le-Tilleul

Achter het bedrijf: SCHYNS PRODUCTION SPRL, PIHOT PRODUCTION SRL.

Actief voor

20 jaar, 3 maanden

Knipperlichten

Signalen uit de jaarrekening, de KBO en het Staatsblad, elk met drempel en bron. Geen score, geen oordeel.

  • Cijfers gecorrigeerd NBB

    Verbeterde jaarrekening neergelegd voor 2024.

Financiën

Boekjaar 2025

L'ATELIER D'OPTIQUE SP uit Montigny-le-Tilleul, ondernemingsnummer BE0882236279, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 163.720 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde L'ATELIER D'OPTIQUE SP een brutomarge van € 339.232 en een eigen vermogen van € 120.084. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 81.877 naar € 163.720. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer kromp fors: het eigen vermogen ligt 61 % lager dan vorig jaar. De schulden zijn onder controle. De jongste jaarrekening werd op 24 september 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.

Wat het waard is Kromp fors

€ 120.084

▼ 61% t.o.v. 2024

Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.

Winst Groeit

€ 163.720

▲ 100% t.o.v. 2024

Winst na belastingen over het boekjaar.

Geld op de bank

€ 444.346

▲ € 353.276 t.o.v. 2024

Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.

Waar de winst naartoe gaat Keert uit

€ 350.000 uitgekeerd

Meer dan de winst van het jaar ging naar de aandeelhouders; de reserves zakten.

Mensen en middelen in 2025

Loonkost

€ 106.728

▼ 6% t.o.v. 2024

Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.

Voertuigen en materieel

€ 6.947

▲ 97% t.o.v. 2024

Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.

Schulden eind 2025

Bankschulden

€ 40.451

▲ 129% t.o.v. 2024

Leningen bij banken en andere kredietverstrekkers, lang en kort.

Aan leveranciers

€ 181.905

▲ 5% t.o.v. 2024

Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.

Belastingen en lonen

€ 51.465

▲ 17% t.o.v. 2024

Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.

Kerncijfers per boekjaar Download kerncijfers (CSV)
2022202320242025Verschil 2024 → 2025
Brutomarge € 168.510 € 269.052 € 235.339 € 339.232 ▲ 44%
Winst na belastingen € 38.438 € 116.540 € 81.877 € 163.720 ▲ 100%
Eigen vermogen € 387.948 € 504.488 € 306.365 € 120.084 ▼ 61%
Totale schulden € 127.076 € 149.930 € 521.519 € 631.928 ▲ 21%
Cash € 164.523 € 400.719 € 91.070 € 444.346 ▲ € 353.276
Terreinen & gebouwen - - € 3.279 € 9.293 ▲ 183%
Opgepotte winst € 381.748 € 498.288 € 300.165 € 113.884 ▼ 62%
Dividend € 30.000 € 0 € 280.000 € 350.000 ▲ 25%
Bankschulden € 8.712 € 1.327 € 17.660 € 40.451 ▲ 129%
Balanstotaal € 515.024 € 654.418 € 827.883 € 752.012 ▼ 9%
Werknemers (VTE) 1,9 1,8 - -

Kerncijfers van L'ATELIER D'OPTIQUE SP, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.

Wat is er gebeurd met L'ATELIER D'OPTIQUE SP?

Wat er de jongste jaren bij L'ATELIER D'OPTIQUE SP gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:

  • Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 163.720 (▲ 100% t.o.v. 2024). te laat neergelegd Bron: NBB ↗
  • Nieuwe vestiging in Namur. KBO
  • Start van de onderneming volgens de KBO. KBO

Samengevat

Van € 38.438 winst in 2022 naar € 163.720 winst in 2025.

Betaalde al € 135.418 vennootschapsbelasting sinds 2022.

Beste jaar ooit: 2025, met € 163.720 winst.

Gemiddeld € 149.500 toegevoegde waarde per werknemer in 2023.

Bestuur

Achter L'ATELIER D'OPTIQUE SP zitten SCHYNS PRODUCTION SPRL en PIHOT PRODUCTION SRL.

Bestuurders

Volgens jaarrekening 2025

SCHYNS PRODUCTION SPRL

Bestuurder-zaakvoerder

PIHOT PRODUCTION SRL

Bestuurder-zaakvoerder

Vestigingen

Vestigingseenheden

Fysieke locaties van dit bedrijf

Maatschappelijke zetel

Rue de Marbaix 239

6110 Montigny-le-Tilleul

2.155.217.759

Rue Haute Marcelle 29

5000 Namur

Actief sinds 3 juli 2006

Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.

Gegevens

Ondernemingsnummer
0882.236.279
Btw-nummer
BE 0882.236.279
Maatschappelijke zetel
Rue de Marbaix 239, 6110 Montigny-le-Tilleul
Namen & benamingen
L'ATELIER D'OPTIQUE SP
Type onderneming
Rechtspersoon
Juridische vorm
Besloten Vennootschap
Juridische situatie
Normale toestand
Startdatum
3 juli 2006
Peppol
Actief · Actief sinds 10 okt 2025
Activiteiten · NACE

Detailhandel in corrigerende brillen, lenzen en zonnebrillen

Gespecialiseerde detailhandel in optische en fotografische artikelen, foto- en filmapparatuur, optische en precisie-instrumenten

Detailhandel in fotografische en optische artikelen en in precisieinstrumenten in gespecialiseerde winkels

Veelgestelde vragen

Wat doet L'ATELIER D'OPTIQUE SP?
L'ATELIER D'OPTIQUE SP is een winkel in Montigny-le-Tilleul. BV, gestart op 3 juli 2006, 1 vestiging.
Wat is het adres van L'ATELIER D'OPTIQUE SP?
De maatschappelijke zetel van L'ATELIER D'OPTIQUE SP is gevestigd te Rue de Marbaix 239, 6110 Montigny-le-Tilleul.
Is L'ATELIER D'OPTIQUE SP nog actief?
Ja. Volgens de KBO (2 november 2026) is L'ATELIER D'OPTIQUE SP actief, juridische situatie “Normale toestand”, gestart op 3 juli 2006.
Is L'ATELIER D'OPTIQUE SP geregistreerd op Peppol?
Ja, L'ATELIER D'OPTIQUE SP is geregistreerd op het Peppol netwerk met ID 0208:0882236279.
Wat is het ondernemingsnummer van L'ATELIER D'OPTIQUE SP?
Het ondernemingsnummer van L'ATELIER D'OPTIQUE SP is BE0882236279.
Wanneer is L'ATELIER D'OPTIQUE SP opgericht?
L'ATELIER D'OPTIQUE SP is opgericht op 3 juli 2006.