Actief · volgens de KBO, 2 november 2026

L&A PERSPECTIV

BE0880107526

Rechtspersoon Besloten Vennootschap 1 vestiging

L&A PERSPECTIV is een ingenieursbureau in Puurs-Sint-Amands. BV, gestart op 7 maart 2006, 1 vestiging.

Hoekstraat 16, 2890 Puurs-Sint-Amands

Achter het bedrijf: Luc Vermeulen.

Actief voor

20 jaar, 7 maanden

Financiën

Boekjaar 2025

L&A PERSPECTIV uit Puurs-Sint-Amands, ondernemingsnummer BE0880107526, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 721 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde L&A PERSPECTIV een brutomarge van € 33.455 en een eigen vermogen van € 160.293. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 24.921 naar € 721. Het bedrijf draait winst. Er zit een gezonde buffer in het bedrijf. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 20 februari 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.

Wat het waard is Gezond

€ 160.293

▼ 5% t.o.v. 2024

Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.

Winst Gezond

€ 721

▼ 97% t.o.v. 2024

Winst na belastingen over het boekjaar.

Geld op de bank

€ 127.651

▼ 12% t.o.v. 2024

Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.

Waar de winst naartoe gaat Keert uit

€ 10.009 uitgekeerd

Meer dan de winst van het jaar ging naar de aandeelhouders; de reserves zakten.

Mensen en middelen in 2025

Voltijdse krachten schatting

≈ 1

Geen personeel op de loonlijst. Eén bestuurder, dus wellicht werkt die zelf in de zaak.

Voertuigen en materieel

€ 47.271

▼ 9% t.o.v. 2024

Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.

Schulden eind 2025

Bankschulden ≈ 3 jaar te gaan

€ 51.258

▼ 23% t.o.v. 2024

Dit jaar wordt € 17.853 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 3 jaar weg.

Aan leveranciers

€ 328

▲ 45% t.o.v. 2024

Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.

Kerncijfers per boekjaar Download kerncijfers (CSV)
2022202320242025Verschil 2024 → 2025
Brutomarge € 79.897 € 73.777 € 60.451 € 33.455 ▼ 45%
Winst na belastingen € 41.389 € 38.578 € 24.921 € 721 ▼ 97%
Eigen vermogen € 192.715 € 199.993 € 169.581 € 160.293 ▼ 5%
Totale schulden € 108.834 € 95.218 € 105.771 € 61.594 ▼ 42%
Cash € 174.063 € 179.307 € 144.966 € 127.651 ▼ 12%
Terreinen & gebouwen € 61.425 € 49.280 € 37.135 € 24.990 ▼ 33%
Opgepotte winst € 186.215 € 193.493 € 163.081 € 153.793 ▼ 6%
Dividend € 33.853 € 31.301 € 55.333 € 10.009 ▼ 82%
Bankschulden € 97.947 € 82.776 € 66.815 € 51.258 ▼ 23%
Balanstotaal € 301.549 € 295.210 € 275.352 € 221.888 ▼ 19%

Kerncijfers van L&A PERSPECTIV, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.

Wat is er gebeurd met L&A PERSPECTIV?

Wat er de jongste jaren bij L&A PERSPECTIV gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:

  • Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 721 (▼ 97% t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
  • Oprichting, gepubliceerd in het Staatsblad. Bron: Staatsblad ↗
  • Nieuwe vestiging in Puurs-Sint-Amands. KBO
  • Luc Vermeulen werd bestuurder. NBB

Samengevat

Van € 41.389 winst in 2022 naar € 721 winst in 2025.

Betaalde al € 40.187 vennootschapsbelasting sinds 2022.

Beste jaar ooit: 2022, met € 41.389 winst.

Keerde in totaal € 130.494 dividend uit aan de eigenaars.

Bestuur

Luc Vermeulen
L&A PERSPECTIV

Achter L&A PERSPECTIV zit Luc Vermeulen.

Bestuurders

Volgens jaarrekening 2025

Luc Vermeulen

Bestuurder

sinds 2006

Vestigingen

Vestigingseenheden

Fysieke locaties van dit bedrijf

Maatschappelijke zetel

Hoekstraat 16

2890 Puurs-Sint-Amands

Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.

Aandeelhouders volgens de Staatsblad-akten

Wie inbracht bij de oprichting en bij kapitaalverhogingen, met de akte als bron. Latere overdrachten van aandelen staan niet in het Staatsblad.

Oprichting

Bron: Akte ↗
  • VERMEULEN Luc Henri Filomena(oprichter) 96.8%
  • MARIEN Ann Elisa Emiel(oprichter) 3.2%

Gegevens

Ondernemingsnummer
0880.107.526
Btw-nummer
BE 0880.107.526
Maatschappelijke zetel
Hoekstraat 16, 2890 Puurs-Sint-Amands
Namen & benamingen
L&A PERSPECTIV
Type onderneming
Rechtspersoon
Juridische vorm
Besloten Vennootschap
Juridische situatie
Normale toestand
Startdatum
7 maart 2006
Peppol
Actief · Actief sinds 13 jan 2025
Activiteiten · NACE

Activiteiten van ingenieurs en aanverwante technische adviseurs, exclusief landmeters-experts

Technische studiën en ingenieursactiviteiten

Veelgestelde vragen

Wat doet L&A PERSPECTIV?
L&A PERSPECTIV is een ingenieursbureau in Puurs-Sint-Amands. BV, gestart op 7 maart 2006, 1 vestiging.
Wat is het adres van L&A PERSPECTIV?
De maatschappelijke zetel van L&A PERSPECTIV is gevestigd te Hoekstraat 16, 2890 Puurs-Sint-Amands.
Is L&A PERSPECTIV nog actief?
Ja. Volgens de KBO (2 november 2026) is L&A PERSPECTIV actief, juridische situatie “Normale toestand”, gestart op 7 maart 2006.
Is L&A PERSPECTIV geregistreerd op Peppol?
Ja, L&A PERSPECTIV is geregistreerd op het Peppol netwerk met ID 0208:0880107526.
Wat is het ondernemingsnummer van L&A PERSPECTIV?
Het ondernemingsnummer van L&A PERSPECTIV is BE0880107526.
Wanneer is L&A PERSPECTIV opgericht?
L&A PERSPECTIV is opgericht op 7 maart 2006.