Financiën
Boekjaar 2025
SCHRIJNWERKERIJ STAPPERS uit Hechtel-Eksel, ondernemingsnummer BE0878964114, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € -11.804 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde SCHRIJNWERKERIJ STAPPERS een brutomarge van € 21.503 en een eigen vermogen van € 53.211. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 1.081 naar € -11.804. Het bedrijf draaide verlies. Er zit een gezonde buffer in het bedrijf. De schulden zijn onder controle. De jongste jaarrekening werd op 27 april 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 53.211
▼ 18% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ -11.804
▼ in 2024 nog € 1.081 winst
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 21.952
▲ 11% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Verlies, niets uit te keren
De reserves zakten naar € 47.011.
Mensen en middelen in 2025
≈ 1
Geen personeel op de loonlijst. Eén bestuurder, dus wellicht werkt die zelf in de zaak.
€ 829
▼ 46% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 82.903
▼ 15% t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 14.993 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 6 jaar weg.
€ 8.537
▲ 192% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 255
▼ 87% t.o.v. 2024
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 16.314 | € 45.615 | € 35.474 | € 21.503 | ▼ 39% |
| Winst na belastingen | € 3.518 | € 22.116 | € 1.081 | € -11.804 | ▼ € 12.885 |
| Eigen vermogen | € 58.511 | € 63.935 | € 65.015 | € 53.211 | ▼ 18% |
| Totale schulden | € 57.829 | € 66.037 | € 143.315 | € 127.334 | ▼ 11% |
| Cash | € 70.923 | € 27.822 | € 19.728 | € 21.952 | ▲ 11% |
| Terreinen & gebouwen | - | € 27.329 | € 21.349 | € 15.369 | ▼ 28% |
| Opgepotte winst | € 52.311 | € 57.735 | € 58.815 | € 47.011 | ▼ 20% |
| Dividend | € 28.171 | € 16.692 | € 0 | € 0 | |
| Bankschulden | € 0 | € 0 | € 97.302 | € 82.903 | ▼ 15% |
| Balanstotaal | € 116.340 | € 129.972 | € 208.330 | € 180.545 | ▼ 13% |
Kerncijfers van SCHRIJNWERKERIJ STAPPERS, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 30 april 2027.
Wat is er gebeurd met SCHRIJNWERKERIJ STAPPERS?
Wat er de jongste jaren bij SCHRIJNWERKERIJ STAPPERS gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: verlies van € 11.804 (▼ € 12.885 t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Hechtel-Eksel. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 3.518 winst in 2022 naar € 11.804 verlies in 2025.
Betaalde al € 17.030 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2023, met € 22.116 winst.
Keerde in totaal € 44.863 dividend uit aan de eigenaars.
Bestuur
Achter SCHRIJNWERKERIJ STAPPERS zit Yvo Johan Stappers.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Yvo Johan Stappers
Bestuurder
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Dorpsstraat 10 bus 2
3940 Hechtel-Eksel
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Website
Technologie
Hosting & E-mail
E-mail provider
Hostinger Mail
Hosting
AS-HOSTINGER, CY
Website info
Kenmerken
Beveiliging
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0878.964.114
- Btw-nummer
- BE 0878.964.114
- Maatschappelijke zetel
- Dorpsstraat 10 bus 2, 3940 Hechtel-Eksel
- Namen & benamingen
- SCHRIJNWERKERIJ STAPPERS
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 27 januari 2006
- Peppol
- Actief · Actief sinds 21 nov 2025
- Contact
- schrijnwerkerijstappers.be
- Activiteiten · NACE
Schrijnwerk
Schrijnwerk van hout of van kunststof