Knipperlichten
Signalen uit de jaarrekening, de KBO en het Staatsblad, elk met drempel en bron. Geen score, geen oordeel.
-
Verlies twee jaar op rij NBB
Negatief resultaat in 2024 en 2025.
Financiën
Boekjaar 2025
SPRL WILLAU uit Lessines, ondernemingsnummer BE0878928183, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € -29.584 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde SPRL WILLAU een brutomarge van € 109.051 en een eigen vermogen van € 62.989. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € -5.605 naar € -29.584. Het bedrijf draaide verlies. Er zit een gezonde buffer in het bedrijf. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 12 augustus 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 62.989
▼ 37% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ -29.584
▼ 428 % meer verlies dan in 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 96.173
▼ 11% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Verlies, niets uit te keren
De reserves zakten naar € 56.789.
Mensen en middelen in 2025
€ 136.211
Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.
Schulden eind 2025
€ 2.333
Leningen bij banken en andere kredietverstrekkers, lang en kort.
€ 41.903
▲ 33% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 39.025
▲ 28% t.o.v. 2024
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 134.045 | € 142.736 | € 134.240 | € 109.051 | ▼ 19% |
| Winst na belastingen | € 771 | € -2.588 | € -5.605 | € -29.584 | ▼ € 23.979 |
| Eigen vermogen | € 108.588 | € 105.999 | € 100.394 | € 62.989 | ▼ 37% |
| Totale schulden | € 85.846 | € 75.758 | € 71.303 | € 95.766 | ▲ 34% |
| Cash | € 140.446 | € 116.604 | € 107.464 | € 96.173 | ▼ 11% |
| Opgepotte winst | € 102.388 | € 99.799 | € 94.194 | € 56.789 | ▼ 40% |
| Dividend | € 0 | € 0 | € 0 | € 7.821 | |
| Bankschulden | € 5.227 | € 0 | € 0 | € 2.333 | |
| Balanstotaal | € 194.434 | € 181.758 | € 171.698 | € 158.755 | ▼ 8% |
Kerncijfers van SPRL WILLAU, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met SPRL WILLAU?
Wat er de jongste jaren bij SPRL WILLAU gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: verlies van € 29.584. te laat neergelegd Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Lessines. KBO
- Graziella Lauria werd bestuurder. NBB
- Fabrice Willems werd bestuurder. NBB
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 771 winst in 2022 naar € 29.584 verlies in 2025.
Betaalde al € 5.499 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2022, met € 771 winst.
Keerde in totaal € 7.821 dividend uit aan de eigenaars.
Bestuur
Achter SPRL WILLAU zitten Graziella Lauria en Fabrice Willems.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Graziella Lauria
Bestuurder
sinds 2006
Fabrice Willems
Bestuurder
sinds 2006
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Chaussée Victor Lampe(OL) 82
7866 Lessines
Chaussée Victor Lampe(OL) 186
7866 Lessines
Actief sinds 9 maart 2006
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0878.928.183
- Btw-nummer
- BE 0878.928.183
- Maatschappelijke zetel
- Chaussée Victor Lampe(OL) 82, 7866 Lessines
- Namen & benamingen
- SPRL WILLAU
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 12 januari 2006
- Peppol
- Actief · Actief sinds 27 nov 2025
- Activiteiten · NACE
Detailhandel in motorbrandstoffen
Algemene bouw van residentiële gebouwen
Detailhandel in kranten en andere tijdschriften
Detailhandel in boeken, kranten, tijdschriften en kantoorbehoeften
Bouwen van individuele huizen
Detailhandel in kranten en kantoorbehoeften in gespecialiseerde winkels