Financiën
Boekjaar 2025
Menuiserie THUNUS Serge uit Welkenraedt, ondernemingsnummer BE0878630552, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 15.579 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde Menuiserie THUNUS Serge een brutomarge van € 46.778 en een eigen vermogen van € 215.228. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 16.409 naar € 15.579. Het bedrijf draait winst. Er zit een gezonde buffer in het bedrijf. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 29 april 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 215.228
▼ 2% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 15.579
▼ 5% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 53.959
▲ 220% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
€ 20.000 uitgekeerd
Meer dan de winst van het jaar ging naar de aandeelhouders; de reserves zakten.
Schulden eind 2025
€ 92.384
▼ 12% t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 11.111 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 8 jaar weg.
€ 49.497
▲ € 45.881 t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 10.296
▲ € 9.672 t.o.v. 2024
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 65.287 | € 87.640 | € 53.594 | € 46.778 | ▼ 13% |
| Winst na belastingen | € 40.881 | € 41.915 | € 16.409 | € 15.579 | ▼ 5% |
| Eigen vermogen | € 201.952 | € 213.407 | € 219.816 | € 215.228 | ▼ 2% |
| Totale schulden | € 29.825 | € 153.707 | € 119.129 | € 180.734 | ▲ 52% |
| Cash | € 50.098 | € 68.990 | € 16.858 | € 53.959 | ▲ 220% |
| Terreinen & gebouwen | - | € 298.163 | € 283.249 | € 268.336 | ▼ 5% |
| Opgepotte winst | € 183.352 | € 213.407 | € 219.816 | € 215.228 | ▼ 2% |
| Dividend | € 10.000 | € 10.000 | € 10.000 | € 20.000 | ▲ 100% |
| Bankschulden | € 12.902 | € 120.806 | € 104.954 | € 92.384 | ▼ 12% |
| Balanstotaal | € 231.777 | € 512.075 | € 477.185 | € 527.483 | ▲ 11% |
Kerncijfers van Menuiserie THUNUS Serge, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 30 april 2027.
Wat is er gebeurd met Menuiserie THUNUS Serge?
Wat er de jongste jaren bij Menuiserie THUNUS Serge gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 15.579 (▼ 5% t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Welkenraedt. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 40.881 winst in 2022 naar € 15.579 winst in 2025.
Betaalde al € 62.322 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2023, met € 41.915 winst.
Keerde in totaal € 50.000 dividend uit aan de eigenaars.
Bestuur
Achter Menuiserie THUNUS Serge zitten Véronique Schmetz en Serge Thunus.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Véronique Schmetz
Bestuurder
Serge Thunus
Bestuurder
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Hockelbach 46
4841 Welkenraedt
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0878.630.552
- Btw-nummer
- BE 0878.630.552
- Maatschappelijke zetel
- Hockelbach 46, 4841 Welkenraedt
- Namen & benamingen
- Menuiserie THUNUS Serge
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 16 januari 2006
- Peppol
- Actief · Actief sinds 29 nov 2025
- Activiteiten · NACE
Schrijnwerk
Schrijnwerk van hout of van kunststof
Vervaardiging van ander schrijn- en timmerwerk
Vervaardiging van kantoor- en winkelmeubelen
Vervaardiging van metalen deuren en vensters
Vervaardiging artikelen van hout (bouw)
Vervaardiging van schrijn- en timmerwerk
Vervaardiging van metalen ramen, deuren, wanden en dergelijke
+2