Financiën
Boekjaar 2025
Yenco uit Heusden-Zolder, ondernemingsnummer BE0878558692, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 424 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde Yenco een brutomarge van € 27.725 en een eigen vermogen van € 154.283. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 12.721 naar € 424. Het bedrijf draait winst. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 16 juni 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 154.283
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 424
▼ 97% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 12.038
▲ € 9.229 t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 148.083.
Mensen en middelen in 2025
≈ 1
Geen personeel op de loonlijst. Eén bestuurder, dus wellicht werkt die zelf in de zaak.
€ 69.153
▼ 24% t.o.v. 2024
Waarvan in leasing € 59.291.
Schulden eind 2025
€ 47.259
▼ 33% t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 12.429 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 4 jaar weg.
€ 14.228
▲ 73% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 2.366
▲ € 2.355 t.o.v. 2024
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 54.771 | € 25.439 | € 31.869 | € 27.725 | ▼ 13% |
| Winst na belastingen | € 25.285 | € 6.370 | € 12.721 | € 424 | ▼ 97% |
| Eigen vermogen | € 134.767 | € 141.137 | € 153.858 | € 154.283 | |
| Totale schulden | € 189.905 | € 85.082 | € 129.543 | € 123.780 | ▼ 4% |
| Cash | € 26.481 | € 41.904 | € 2.809 | € 12.038 | ▲ € 9.229 |
| Terreinen & gebouwen | € 3.108 | € 2.815 | € 2.605 | € 2.395 | ▼ 8% |
| Opgepotte winst | € 128.567 | € 134.937 | € 147.658 | € 148.083 | |
| Bankschulden | € 149.752 | € 22.609 | € 70.288 | € 47.259 | ▼ 33% |
| Balanstotaal | € 324.672 | € 226.219 | € 283.402 | € 278.062 | ▼ 2% |
Kerncijfers van Yenco, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met Yenco?
Wat er de jongste jaren bij Yenco gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 424 (▼ 97% t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Heusden-Zolder. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
- Yener Coskun werd bestuurder. NBB
Samengevat
Van € 25.285 winst in 2022 naar € 424 winst in 2025.
Betaalde al € 20.976 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2022, met € 25.285 winst.
Bestuur
Achter Yenco zit Yener Coskun.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Yener Coskun
Bestuurder
sinds 2006
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Sluisbamd 68
3550 Heusden-Zolder
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0878.558.692
- Btw-nummer
- BE 0878.558.692
- Maatschappelijke zetel
- Sluisbamd 68, 3550 Heusden-Zolder
- Namen & benamingen
- Yenco · YENCO
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 13 januari 2006
- Peppol
- Actief · Actief sinds 20 aug 2025
- Activiteiten · NACE
Installatie van verwarming, klimaatregeling, koeling en ventilatie aangedreven door elektriciteit
Installatie van verwarming, klimaatregeling en ventilatie
Handelsbemiddeling in de groothandel in hout en bouwmaterialen
Installatie van isolatie
Reparatie en onderhoud van consumentenartikelen, neg
Sanitaire werkzaamheden
Overig loodgieterswerk
Isolatiewerkzaamheden
+2