Knipperlichten
Signalen uit de jaarrekening, de KBO en het Staatsblad, elk met drempel en bron. Geen score, geen oordeel.
-
Negatief eigen vermogen NBB
Meer schulden dan bezittingen in 4 van de laatste 4 boekjaren.
-
Krappe liquiditeit NBB
Cash en vorderingen dekken 40 % van de kortlopende schulden in 2025; drempel 65 %.
Financiën
Boekjaar 2025
NAIL TRENDS PRODUCTS uit Knokke-Heist, ondernemingsnummer BE0878174157, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 38.175 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde NAIL TRENDS PRODUCTS een brutomarge van € 45.560 en een eigen vermogen van € -9.252. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 6.202 naar € 38.175. Winstgevend, en de winst groeit. Meer schulden dan bezittingen. Veel schulden tegenover weinig eigen buffer. De jongste jaarrekening werd op 28 juli 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ -9.252
▲ € 38.175 t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 38.175
▲ € 31.973 t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 29.304
▲ € 23.400 t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € -21.652.
Schulden eind 2025
Geen
Geen leningen bij de bank op de laatste dag van het boekjaar.
€ 8.391
▲ 148% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 3.184
▲ 43% t.o.v. 2024
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 13.648 | € 7.028 | € 11.242 | € 45.560 | ▲ € 34.318 |
| Winst na belastingen | € 12.964 | € 5.860 | € 6.202 | € 38.175 | ▲ € 31.973 |
| Eigen vermogen | € -59.489 | € -53.629 | € -47.427 | € -9.252 | ▲ € 38.175 |
| Totale schulden | € 65.403 | € 62.731 | € 93.758 | € 83.953 | ▼ 10% |
| Cash | € 1.361 | € 3.311 | € 5.904 | € 29.304 | ▲ € 23.400 |
| Opgepotte winst | € -71.889 | € -66.029 | € -59.827 | € -21.652 | ▲ € 38.175 |
| Balanstotaal | € 5.914 | € 9.102 | € 46.331 | € 74.701 | ▲ 61% |
Kerncijfers van NAIL TRENDS PRODUCTS, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met NAIL TRENDS PRODUCTS?
Wat er de jongste jaren bij NAIL TRENDS PRODUCTS gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 38.175 (▲ € 31.973 t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Estee De Preker werd bestuurder. NBB
- Oprichting, gepubliceerd in het Staatsblad. Bron: Staatsblad ↗
- Nieuwe vestiging in Knokke-Heist. KBO
- Veronique Raulier werd bestuurder. NBB
Samengevat
Van € 12.964 winst in 2022 naar € 38.175 winst in 2025.
Beste jaar ooit: 2025, met € 38.175 winst.
Bestuur
Achter NAIL TRENDS PRODUCTS zitten Veronique Raulier en Estee De Preker.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Veronique Raulier
Bestuurder
sinds 2005
Estee De Preker
Bestuurder
sinds 2024
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Lippenslaan 363
8300 Knokke-Heist
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Aandeelhouders volgens de Staatsblad-akten
Wie inbracht bij de oprichting en bij kapitaalverhogingen, met de akte als bron. Latere overdrachten van aandelen staan niet in het Staatsblad.
Oprichting
Bron: Akte ↗- Veronique Jeanne Christine RAULIER(oprichter) 100%
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0878.174.157
- Btw-nummer
- BE 0878.174.157
- Maatschappelijke zetel
- Lippenslaan 363, 8300 Knokke-Heist
- Namen & benamingen
- NAIL TRENDS PRODUCTS · Chou Chou
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 26 december 2005
- Peppol
- Actief · Actief sinds 3 nov 2025
- Activiteiten · NACE
Groothandel in parfumerieën en cosmetica
Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies
Overige niet-gespecialiseerde detailhandel
Computerinfrastructuur, gegevensverwerking, hosting en aanverwante activiteiten
Verwerking van thee en koffie
Overige detailhandel in nieuwe artikelen neg
Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van public relations en communicatie
Detailhandel in niet-gespecialiseerde winkels waarbij voedings- en genotmiddelen niet overheersen (verkoopoppervlakte < 2500 m²)
+3