Financiën
Boekjaar 2025
Office-It uit Antwerpen, ondernemingsnummer BE0876855551, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 24.220 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde Office-It een brutomarge van € 1,3 miljoen en een eigen vermogen van € 313.179. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 83.774 naar € 24.220. Het bedrijf draait winst. De buffer groeit. De schulden zijn onder controle. De jongste jaarrekening werd op 12 februari 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 313.179
▲ 8% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 24.220
▼ 71% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 65.354
▼ 41% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 253.179.
Mensen en middelen in 2025
13,8
▼ 1,2 t.o.v. 2024
Gemiddeld over het boekjaar, volgens de sociale balans.
€ 1 miljoen
▼ 3% t.o.v. 2024
€ 75.900 per voltijdse kracht. Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.
€ 45.185
▼ 40% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 988.489
▼ 18% t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 151.617 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 5 jaar weg.
€ 465.066
▼ 25% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 165.407
▼ 21% t.o.v. 2024
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 1.421.681 | € 1.340.831 | € 1.337.810 | € 1.252.337 | ▼ 6% |
| Winst na belastingen | € 392.645 | € 173.743 | € 83.774 | € 24.220 | ▼ 71% |
| Eigen vermogen | € 236.490 | € 276.317 | € 288.959 | € 313.179 | ▲ 8% |
| Totale schulden | € 2.161.388 | € 2.531.222 | € 2.115.485 | € 1.664.845 | ▼ 21% |
| Cash | € 382.103 | € 311.615 | € 109.952 | € 65.354 | ▼ 41% |
| Terreinen & gebouwen | € 1.121.039 | € 1.095.279 | € 1.077.402 | € 774.906 | ▼ 28% |
| Opgepotte winst | € 176.490 | € 216.317 | € 228.959 | € 253.179 | ▲ 11% |
| Dividend | € 320.000 | € 120.000 | € 60.000 | € 0 | ▼ 100% |
| Bankschulden | € 1.210.464 | € 1.141.552 | € 1.205.662 | € 988.489 | ▼ 18% |
| Balanstotaal | € 2.397.878 | € 2.807.540 | € 2.404.444 | € 1.978.023 | ▼ 18% |
| Werknemers (VTE) | 14,2 | 14,9 | 15 | 13,8 | ▼ 1,2 |
Kerncijfers van Office-It, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 30 april 2027.
Wat is er gebeurd met Office-It?
Wat er de jongste jaren bij Office-It gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 24.220 (▼ 71% t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- KLI-Consultancy Services BV werd bestuurder. NBB
- PLI CONSULT BV werd bestuurder. NBB
- IT PILLAR BV werd bestuurder. NBB
- Nieuwe vestiging in Antwerpen. KBO
- Eric Liekens Informatica BV werd bestuurder. NBB
- Nieuwe vestiging in Olen. KBO
- Oprichting, gepubliceerd in het Staatsblad. Bron: Staatsblad ↗
Samengevat
Van € 392.645 winst in 2022 naar € 24.220 winst in 2025.
Betaalde al € 131.251 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2022, met € 392.645 winst.
Gemiddeld € 90.700 toegevoegde waarde per werknemer in 2025.
Bestuur
Achter Office-It zitten IT PILLAR BV, KLI-Consultancy Services BV, PLI CONSULT BV en Eric Liekens Informatica BV. De aandelen zijn in handen van Eddy Mandemaker, Eric Liekens, IT PILLAR, Kurt Liekens en Petra Liekens.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Bestuurder · vertegenwoordigd door Eddy Mandemaker
sinds 2016
Bestuurder · vertegenwoordigd door Kurt Liekens
sinds 2025
Bestuurder · vertegenwoordigd door Petra Liekens
sinds 2025
Bestuurder · vertegenwoordigd door Eric Liekens
sinds 2012
Aandeelhouders
Participaties
Geen participaties in andere bedrijven gemeld.
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Buizerdlaan 20
2100 Antwerpen
Lammerdries-Zuid 17D
2250 Olen
Actief sinds 17 november 2005
Wie zit hier nog?
Eén gebouw vol ondernemers of één drukbezette brievenbus? Nog 1 bedrijven zijn op dit adres geregistreerd.
Alle bedrijven op dit adres →Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Website
Technologie
Hosting & E-mail
E-mail provider
Self-hosted
Hosting
COMBELL-AS, BE
Website info
Kenmerken
Beveiliging
Netwerk
Aandeelhouders volgens de Staatsblad-akten
Wie inbracht bij de oprichting en bij kapitaalverhogingen, met de akte als bron. Latere overdrachten van aandelen staan niet in het Staatsblad.
Oprichting
Bron: Akte ↗- HENRARD & PARTNERS(oprichter) 97.5%
- HENRARD Nicolas, Joannes, Maurice(oprichter) 2.5%
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0876.855.551
- Btw-nummer
- BE 0876.855.551
- Maatschappelijke zetel
- Buizerdlaan 20, 2100 Antwerpen
- Namen & benamingen
- Office-It
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 14 oktober 2005
- Peppol
- Actief · Actief sinds 21 okt 2026
- Contact
- office-it.be [email protected] 014946003
- Activiteiten · NACE
Groothandel in informatie- en communicatieapparatuur
Overige diensten op het gebied van informatietechnologie en computer
Groothandel in computers, randapparatuur en software
Ontwerpen van computerprogramma’s
Detailhandel in ICT-apparatuur
Activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer van computerfaciliteiten
Computerconsultancy-activiteiten
Detailhandel in computers, randapparatuur en software in gespecialiseerde winkels
+1