Financiën
Boekjaar 2025
Renocure uit Nazareth-De Pinte, ondernemingsnummer BE0876721632, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 141.035 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde Renocure een brutomarge van € 229.052 en een eigen vermogen van € 483.923. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 100.093 naar € 141.035. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 28 april 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 483.923
▲ 41% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 141.035
▲ 41% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 102.431
▲ 299% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 465.323.
Mensen en middelen in 2025
€ 3.499
▼ 42% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
Geen
Geen leningen bij de bank op de laatste dag van het boekjaar.
€ 47.001
▼ 54% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 132.182
▲ 37% t.o.v. 2024
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 128.095 | € 194.280 | € 151.794 | € 229.052 | ▲ 51% |
| Winst na belastingen | € 92.345 | € 101.095 | € 100.093 | € 141.035 | ▲ 41% |
| Eigen vermogen | € 141.700 | € 242.795 | € 342.888 | € 483.923 | ▲ 41% |
| Totale schulden | € 90.595 | € 261.573 | € 215.970 | € 188.779 | ▼ 13% |
| Cash | € 38.011 | € 93.696 | € 25.686 | € 102.431 | ▲ 299% |
| Opgepotte winst | € 123.100 | € 224.195 | € 324.288 | € 465.323 | ▲ 43% |
| Bankschulden | € 10.071 | € 6.459 | € 0 | € 0 | |
| Balanstotaal | € 232.295 | € 504.368 | € 558.858 | € 672.702 | ▲ 20% |
Kerncijfers van Renocure, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 30 april 2027.
Wat is er gebeurd met Renocure?
Wat er de jongste jaren bij Renocure gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 141.035 (▲ 41% t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Nazareth-De Pinte. KBO
- Oprichting, gepubliceerd in het Staatsblad. Bron: Staatsblad ↗
Samengevat
Van € 92.345 winst in 2022 naar € 141.035 winst in 2025.
Betaalde al € 230.808 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2025, met € 141.035 winst.
Bestuur
Achter Renocure zit Quinten Bruggeman.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Quinten Bruggeman
Bestuurder
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Nieuwstraat 74
9840 Nazareth-De Pinte
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Aandeelhouders volgens de Staatsblad-akten
Wie inbracht bij de oprichting en bij kapitaalverhogingen, met de akte als bron. Latere overdrachten van aandelen staan niet in het Staatsblad.
Oprichting
Bron: Akte ↗- RASSCHAERT Gilbert(oprichter) 50%
- VAN DEN BROECK Paul Louis François(oprichter) 50%
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0876.721.632
- Btw-nummer
- BE 0876.721.632
- Maatschappelijke zetel
- Nieuwstraat 74, 9840 Nazareth-De Pinte
- Namen & benamingen
- Renocure
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten vennootschap met beperkte aansprakelijkheid
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 17 oktober 2005
- Peppol
- Actief · Actief sinds 18 dec 2025
- Activiteiten · NACE
Overige gespecialiseerde bouwactiviteiten, neg
Overige gespecialiseerde werkzaamheden in de bouw
Overige gespecialiseerde bouwwerkzaamheden
Overige werkzaamheden in verband met de afwerking van gebouwen