Financiën
Boekjaar 2025
PNEUS SERVICE BRACQUEGNIES uit La Louvière, ondernemingsnummer BE0875954639, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 17.518 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde PNEUS SERVICE BRACQUEGNIES een brutomarge van € 554.611 en een eigen vermogen van € 422.413. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 73.429 naar € 17.518. Het bedrijf draait winst. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 21 augustus 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 422.413
▲ 4% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 17.518
▼ 76% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 345.483
▲ 30% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 333.813.
Mensen en middelen in 2025
€ 473.315
▲ 13% t.o.v. 2024
Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.
€ 27.076
▼ 17% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 46.948
▲ 147% t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 23.133 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 2 jaar weg.
€ 109.732
▼ 3% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 91.534
▲ 27% t.o.v. 2024
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 401.708 | € 478.050 | € 562.268 | € 554.611 | ▼ 1% |
| Winst na belastingen | € 25.853 | € 26.601 | € 73.429 | € 17.518 | ▼ 76% |
| Eigen vermogen | € 304.865 | € 331.466 | € 404.895 | € 422.413 | ▲ 4% |
| Totale schulden | € 269.025 | € 283.389 | € 205.364 | € 280.289 | ▲ 36% |
| Cash | € 246.913 | € 242.840 | € 265.210 | € 345.483 | ▲ 30% |
| Opgepotte winst | € 216.265 | € 242.866 | € 316.295 | € 333.813 | ▲ 6% |
| Bankschulden | € 4.852 | € 27.545 | € 19.041 | € 46.948 | ▲ 147% |
| Balanstotaal | € 573.890 | € 614.855 | € 610.259 | € 702.702 | ▲ 15% |
| Werknemers (VTE) | 6,7 | 5 | - | - |
Kerncijfers van PNEUS SERVICE BRACQUEGNIES, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met PNEUS SERVICE BRACQUEGNIES?
Wat er de jongste jaren bij PNEUS SERVICE BRACQUEGNIES gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 17.518 (▼ 76% t.o.v. 2024). te laat neergelegd Bron: NBB ↗
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
- Nieuwe vestiging in La Louvière. KBO
Samengevat
Van € 25.853 winst in 2022 naar € 17.518 winst in 2025.
Betaalde al € 52.318 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2024, met € 73.429 winst.
Gemiddeld € 95.600 toegevoegde waarde per werknemer in 2023.
Bestuur
Achter PNEUS SERVICE BRACQUEGNIES zitten RAIMONDA ALFANO en GIOVANNI MICCICHE. Dezelfde mensen zitten ook achter PNEUS SERVICES TUBIZE.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Rue de la Ribambelle(S-B) 2
7110 La Louvière
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0875.954.639
- Btw-nummer
- BE 0875.954.639
- Maatschappelijke zetel
- Rue de la Ribambelle(S-B) 2, 7110 La Louvière
- Namen & benamingen
- PNEUS SERVICE BRACQUEGNIES
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Naamloze vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 9 september 2005
- Peppol
- Actief · Actief sinds 21 okt 2025
- Activiteiten · NACE
Bandenservicebedrijven
Onderhoud en reparatie van auto's
Groothandel in delen en toebehoren van motorvoertuigen
Groothandel in onderdelen en accessoires van auto's
Handelsbemiddeling en groothandel in onderdelen en accessoires van motorvoertuigen
Detailhandel in auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton)
Detailhandel in auto's en lichte bestelwagens (= 3,5 ton)