Financiën
Boekjaar 2025
JAN VAN DER BIEST uit Gent, ondernemingsnummer BE0874999485, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 60.764 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde JAN VAN DER BIEST een brutomarge van € 160.809 en een eigen vermogen van € 378.568. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 72.235 naar € 60.764. Het bedrijf draait winst. Er zit een gezonde buffer in het bedrijf. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 25 augustus 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 378.568
▼ 7% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 60.764
▼ 16% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 280.358
▲ 3% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
€ 88.420 uitgekeerd
Meer dan de winst van het jaar ging naar de aandeelhouders; de reserves zakten.
Mensen en middelen in 2025
€ 96.947
▲ 161% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 151.407
▲ 25% t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 36.870 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 4 jaar weg.
€ 4.679
▲ 28% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 9.300
▼ 15% t.o.v. 2024
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 211.840 | € 211.857 | € 171.219 | € 160.809 | ▼ 6% |
| Winst na belastingen | € 103.765 | € 117.728 | € 72.235 | € 60.764 | ▼ 16% |
| Eigen vermogen | € 296.261 | € 373.989 | € 406.224 | € 378.568 | ▼ 7% |
| Totale schulden | € 222.188 | € 176.844 | € 136.079 | € 172.646 | ▲ 27% |
| Cash | € 215.860 | € 265.265 | € 272.381 | € 280.358 | ▲ 3% |
| Opgepotte winst | € 277.661 | € 355.389 | € 387.624 | € 359.968 | ▼ 7% |
| Dividend | € 30.000 | € 40.000 | € 40.000 | € 88.420 | ▲ 121% |
| Bankschulden | € 190.737 | € 155.504 | € 121.433 | € 151.407 | ▲ 25% |
| Balanstotaal | € 518.450 | € 550.833 | € 542.303 | € 551.214 | ▲ 2% |
Kerncijfers van JAN VAN DER BIEST, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met JAN VAN DER BIEST?
Wat er de jongste jaren bij JAN VAN DER BIEST gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 60.764 (▼ 16% t.o.v. 2024). te laat neergelegd Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Gent. KBO
- Nieuwe vestiging in Erpe-Mere. KBO
- Nieuwe vestiging in Gent. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 103.765 winst in 2022 naar € 60.764 winst in 2025.
Betaalde al € 123.880 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2023, met € 117.728 winst.
Keerde in totaal € 198.420 dividend uit aan de eigenaars.
Bestuur
Achter JAN VAN DER BIEST zit Jan Van Der Biest.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Jan Van Der Biest
Bestuurder
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Hellewee 2
9031 Gent
Watersportlaan 5
9000 Gent
Actief sinds 1 september 2016
Dorpsstraat 192
9420 Erpe-Mere
Actief sinds 1 september 2016
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0874.999.485
- Btw-nummer
- BE 0874.999.485
- Maatschappelijke zetel
- Hellewee 2, 9031 Gent
- Namen & benamingen
- JAN VAN DER BIEST
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 30 juni 2005
- Peppol
- Actief · Actief sinds 6 feb 2026
- Activiteiten · NACE
Activiteiten van tandartspraktijken