Knipperlichten
Signalen uit de jaarrekening, de KBO en het Staatsblad, elk met drempel en bron. Geen score, geen oordeel.
-
Krappe liquiditeit NBB
Cash en vorderingen dekken 9 % van de kortlopende schulden in 2025; drempel 65 %.
Financiën
Boekjaar 2025
TER DREVE uit Damme, ondernemingsnummer BE0874718383, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 5.237 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde TER DREVE een brutomarge van € 98.457 en een eigen vermogen van € 146.336. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 4.563 naar € 5.237. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. De schulden zijn onder controle. De jongste jaarrekening werd op 20 maart 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 146.336
▲ 4% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 5.237
▲ 15% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 42.323
▲ 26% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € -42.214.
Schulden eind 2025
€ 300.000
▼ 14% t.o.v. 2024
Leningen bij banken en andere kredietverstrekkers, lang en kort.
€ 11.023
▲ 28% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 698
▼ 91% t.o.v. 2024
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 104.058 | € 103.541 | € 99.396 | € 98.457 | ▼ 1% |
| Winst na belastingen | € 6.099 | € 19.876 | € 4.563 | € 5.237 | ▲ 15% |
| Eigen vermogen | € 115.995 | € 135.871 | € 140.434 | € 146.336 | ▲ 4% |
| Totale schulden | € 432.052 | € 435.302 | € 509.762 | € 454.400 | ▼ 11% |
| Cash | € 79.444 | € 41.890 | € 33.548 | € 42.323 | ▲ 26% |
| Terreinen & gebouwen | € 429.658 | € 504.827 | € 594.338 | € 531.892 | ▼ 11% |
| Opgepotte winst | € -72.555 | € -52.679 | € -48.116 | € -42.214 | ▲ € 5.902 |
| Bankschulden | € 350.000 | € 350.000 | € 350.000 | € 300.000 | ▼ 14% |
| Balanstotaal | € 548.047 | € 571.173 | € 650.196 | € 600.736 | ▼ 8% |
Kerncijfers van TER DREVE, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 30 april 2027.
Wat is er gebeurd met TER DREVE?
Wat er de jongste jaren bij TER DREVE gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 5.237 (▲ 15% t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Damme. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 6.099 winst in 2022 naar € 5.237 winst in 2025.
Beste jaar ooit: 2023, met € 19.876 winst.
Bestuur
Achter TER DREVE zit EVIE VOORHOOF.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
EVIE VOORHOOF
Bestuurder
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Bruggesteenweg 27
8340 Damme
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Website
Technologie
Hosting & E-mail
E-mail provider
Self-hosted
Hosting
LEASEWEB-NL-AMS-01 Netherlands, NL
Website info
Kenmerken
Beveiliging
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0874.718.383
- Btw-nummer
- BE 0874.718.383
- Maatschappelijke zetel
- Bruggesteenweg 27, 8340 Damme
- Namen & benamingen
- TER DREVE
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 28 juni 2005
- Peppol
- Actief · Actief sinds 21 okt 2025
- Contact
- dapterdreve.be
- Activiteiten · NACE
Veterinaire diensten